fbpx
Všetky online kurzy - Šurina Michal
Informácie

Popis kurzu

1 ročná licencia na všetky naše online kurzy (aktuálny stav 14 kurzov), kde sa oboznámite s kompletnou prácou v Exceli, Worde, PowerPointe, Power BI, Accesse, Canve, WordPresse, Outlooku a VBA programovaniu.
V kurzoch sa momentálne nachádza viac ako 992+ videí – t.j. 2900 minút, ku ktorým získate plný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek, nových aktualizácii od firmy Microsoft a pod.

Rýchle info o kurze

Cena kurzu: 219,00 €
Počet videí: 992
Dĺžka kurzu: 48 hodín
Licencia: Doživotná
Mám záujem: Objednajte tu

🖥️ Naše počítačové online kurzy sú vhodné pre všetkých, nezáleží na tom či pracujete s danými programami pravidelne na pokročilej úrovni alebo ste sa s prácou v danom programe vôbec nestretli. Môžete byť: dátový analytik, kontrolór, manažér, vedúci, riaditeľ, office asistent, mzdár, účtovník, personalista, administratívny pracovník alebo človek hľadajúci si nové zamestnanie… V dnešnej dobe sa pri kancelárskej práci programom, ktoré ponúkame pravdepodobne nevyhnete. V našich online kurzoch si prídu na svoje doslova všetci.

Garantujeme Vám, že po absolvovaní našich online kurzov, budete pri práci s daným programom oveľa efektívnejší. Týmto kurzami sme už pomohli tisícom ľudí, ktorí stratili strach pri práci s Excelom, Wordom, VBA programovaní, PowerPointom, Power BI, Accessom, Outlookom, Canvou, WordPressom, a pod., začali byť sebaistejší, efektívnejší, sú oporou a poradcami pre svojich kolegov, našli si novú prácu a vytúžené zamestnanie… Prečítajte si príbehy našich klientov a ich názory na naše počítačové online kurzy.

📑 Tieto online kurzy sú rozdelené do praktických celkov, ktoré obsahujú stručné, prehľadné a logicky na seba nadväzujúce videá. Preto odporúčame aspoň 1x pozrieť si náš kurz úplne od začiatku až do konca. Spätnú väzbu máme takú, že aj veľa pokročilých používateľov nám do emailu písalo, že aj v ľahších častiach tohto kurzu našli tipy a triky o ktorých netušili, že sa v padnom programe nachádzajú. Nie je to však povinné. Videá sú hneď aktívne všetky, takže ak si potrebujete pozrieť niektorú sekciu a časť kurzu, pokojne môžete.

Väčšina sekcií kurzov obsahujú vzorové tabuľky, alebo materiály, ktoré si môžete stiahnuť do počítača a pokojne si naučené veci vyskúšať. Na konci dôležitých sekcií nájdete aj testy, kde si nadobudnuté vedomosti môžete otestovať aj na priložených vzorových zadaniach a testoch. Tieto testy sú následne aj vypracované vo videu so správnymi riešeniami.

🎥 Tu si môžete pozrieť ako vyzerá náš systém a ukážkové video.

Osnova kurzov

Čo všetko sa naučíte

V našich online kurzoch sa naučíte kompletnú prácu s programami: Excel, Word, PowerPoint, Canva, Access. Získate úvodné vedomosti do Power BI, aby ste svoje dáta vedeli spracovávať rýchlejšie a efektívnejšie. Naučíme Vás vytvárať webové stránky v CMS WordPress od úplných základov. Naučíme Vás programovanie v Exceli v jazyku VBA.

Peniaze

Nekupujete mačku vo vreci

V kurzoch máme tisíce ľudí a stovky z nich vyjadrili svoju maximálnu spokojnosť s týmito kurzami či už anonymnými formulármi, alebo verejnými referenciami na Facebooku, alebo na Google moja firma. U nás teda mačku vo vreci nekupujete!

Aj keď nám to zákon neprikazuje, sme si natoľko vedomí kvalitou našich kurzov, že Vám poskytujeme vrátenie peňazí vo výške 100% do 14 dní. Stačí, ak nám napíšete, že Vám kurz nevyhovuje a bez otázok Vám vrátime plnú sumu.

Šurina Michal - lektor

Autor kurzov

Tento online kurzy vytvoril: Michal Šurina

Michal sa venuje aktívnej práci s Excelom, Wordom, PowerPointom, Outlookom už viac ako 14 rokov. Z toho 9 rokov programuje v jazyku VBA. Školenia a kurzy pre firmy a organizácie organizuje už 10 rokov. Za tento čas vyškolil tisíce zamestnancov zo stoviek firiem.

Všetky tieto skúsenosti, know-how a dlhoročné príklady z praxe pretavil do týchto našich online kurzov.

Čo si o Michalových  počítačových online kurzoch myslia naši klienti, si môžete prečítať tu.

Čo obsahuje tento kurz

Aké kurzy získate zakúpením tohto prístupu

Zakúpením získate prístupy do týchto kurzov:

 • Excel – začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý, funkcie a vzorce, kontingenčné tabuľku, pracovný pohovor.
 • VBA – programovanie v Exceli.
 • Word – začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý, pohovor.
 • Power BI – úvod do Business Intelligence.
 • Access – začiatočník a mierne pokročilý.
 • WordPress – pre používateľov.
 • Canva – moderná grafika bez Photoshopu.
 • PowerPoint – moderná tvorba prezentácií.
 • Outlook – kompletná práca s emailovou agendou.
Ako to funguje

Ako to funguje a čo budeme potrebovať

Čo budete potrebovať:

 1. Základné znalosti práce s PC.
 2. Zariadenie s internetom a prehliadačom (Mozilla, Chrome, Explorer…), kde si budete videá pozerať: počítač, mobil, tablet, notebook, televízor…
 3. Chuť učiť sa nové veci.

Ako to funguje:

 1. Ako prvé nám, prosím, vyplňte objednávku v tejto časti.
 2. Do pár sekúnd / minút Vám príde e-mail o Vašej objednávke. V e-maily nájdete pokyny na registráciu do nášho systému online videí na stránke: www.onlinevidea.eu. Ak by Vám email neprišiel, dajte nám, prosím, vedieť.
 3. Prosím, zaregistrujte sa na online videách. Urýchlite tak aktiváciu kurzu.
 4. My Vám objednávku potvrdíme a pošleme zálohovú / ostrú faktúru. Ak ste medzičasom vykonali aj registráciu v našom systéme, kurzy Vám aktivujeme okamžiteNečakáme na platbu. V tomto sme úplne iní, ako naša konkurencia. Môžete sa tak začať vzdelávať okamžite a faktúru nám uhradíte dodatočne.
Pomôžeme Vám

Potrebujete poradiť alebo ste firma?

Neviete si dať rady, či je tento kurz vhodný pre Vás alebo Vašich zamestnancov a kolegov? Máte nejaké dodatočné otázky? Potrebujete viac licencií pre viac osôb?

Žiaden problém! Pokojne nám zavolajte na 0903 673 463 alebo napíšte na lektor@itlektor.eu.

Radi Vám odpovieme na všetky otázky, prípadne spracujeme cenovú ponuku s množstevnou zľavou.

Referencie na služby

Referencie na kurzy

Všetky referencie od našich klientov nájdete na tejto stránke.

Keďže som kurz už robil trocha dávnejšie, tak Vám poviem, aké dojmy si ešte pamätám, keď som ho robil.

Kurz bol parádne spracovaný, dosť mi to pomohlo pochopiť aj ako Excel funguje, aj ako s ním pracovať.

Myslím, že vysvetľovanie nie iba ako danú vec urobiť, ale aj dôvod, ako to vlastne funguje, je pre mňa veľké plus. Toto som nečakal v tomto kurze, keď som si ho zakúpil.

Som veľmo rád, že som si daný kurz zakúpil. Síce som ho nedokončil, ale aj vďaka nemu sa mi podarilo nájsť si robotu, a to je aj dôvod, prečo som ho nedokončil. Bol som hneď zahltený robotou 😁.

Urobili ste dobre, že ste takto napísali zákazníkom, čo si objednali kurz, keďže som skoro aj naň zabudol. Veľmi rád sa k nemu vrátim a pozriem sa, čo je tam nové a zopakujem si ho. Možno aj  zakúpim niečo ďalšie. Maroš M. (12.2.2021)

Dobrý deň,
Vaše kurzy mi neskutočne pomáhajú. Nevyužívam Excel a Word denne, takže pravidelne niečo zabudnem, ale mám, našťastie, k dispozícii Vaše kurzy, kde si bez problémov nájdem rýchlo, čo neviem. Sú krásne a prehľadne spracované. Veľmi pekne Vám ďakujem, pretože bez kurzov by som bola stratená. Excel využívam aj na účtovníctvo neziskovej organizácie a veľmi mi Váš kurz zrýchlil prácu. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Alžbeta K. – Váš spokojný zákazník (8.2.2021)

Excel kurz hodnotím na výbornú, veľmi mi pomohol s pochopením pokročilejších funkcií. Vďaka nemu som bez väčších ťažkostí zvládla i pracovný pohovor (patrí Vám nesmierna vďaka :))

Sekcie sú vysvetlené jednoznačne a zrozumiteľne, páči sa mi pridávanie „praktických“ príkladov na konci kurzu. Určite neľutujem investovaný čas ani peniaze. Andrea K. (10.2.2021)

Video

Ukážka z kurzov

Loading...
Cena celkom k úhrade: 0 EUR
* Povinné polia