18
MAR
2020

Počítačové kurzy online – 1 ročná licencia na všetky

Comments : Off

Popis kurzu

1 ročná licencia na všetky naše online kurzy (aktuálny stav 14 kurzov), kde sa oboznámite s kompletnou prácou v Exceli, Worde, PowerPointe, Power BI, Accesse, Canve, WordPresse, Outlooku a VBA programovaniu.
V kurzch sa momentálne nachádza viac ako 992+ videí – t.j. 2900 minút, ku ktorým získate plný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek, nových aktualizácii od firmy Microsoft a pod.

Informácie o kurze

Cena kurzu
149,00 €
1 osoba

Počet videí
992+ ks

Dĺžka
2900 minút

Licencia
1 rok (12 mesiacov)
pre 1 osobu

Bonusy
Materiály | Príklady | Pravidelne nové videá

Certifikát
0EUR
* Povinné

Ako vyzerá náš systém na online kurz

Video ukážka z kurzu

Osnovy všetkých našich online kurzov nájdete v popise dané kurzu

Viac tu: Počítačové online kurzy

Čo potrebujem?
– Základné znalosti práce s počítačom
– Pripojenie k internetu a ľubovoľný internetový prehliadač (Mozilla/Firefox, Chrome, Safari, Explorer…)
– Chuť učiť sa nové veci

Ako to funguje?
– Stačí vyplniť objednávku. Do pár minút/hodín vám ju potvrdíme a pošleme zálohovú faktúru. Po uhradení faktúry sa registrujete do nášho systému, všetky potrebné informácie získate emailom. Po aktivácií kurzu Vám sprístupníme všetky videá, ktoré ste si zakúpili a môžete ich začať využívať a učiť sa nové veci.

Je licencia obmedzená na 1 zariadenie?
– Nie, nie je. 🙂 Licencia je určená pre 1 osobu. Do systému sa môžete prihlásiť všade tam, kde máte internet. Pokojne aj z viacerých zariadení PC, notebook, mobil, tablet, z domu, z práce, zo zahraničia…

Poskytujete na kurzy zľavy?
– Áno, v prípade, že si objednáte viaceré kurzy alebo licencie pre viacerých ľudí / zamestnancov náš systém vám automaticky vypočíta zľavnenú cenu.