AutoCad kurz - Mierne Pokročilý AutoCad kurz - Mierne Pokročilý
05
MAR
2017

AutoCAD kurz – mierne pokročilý

Comments : Off

Popis kurzu

Kurz AutoCAD mierne pokročilý sa venuje pokročilejším nastaveniam hladín, práce s externými referenciami, blokmi a skupinami, layoutmi, pokročilými možnosťami kótovania, označovania, používania tabuliek a ich export z programu Excel, vlastnosťami objektov, mierkou výkresu, rýhlym označovaním a inými užitočnými funkciami a príkazmi. Tento kurz je vhodný hlavne pre užívateľov s už zvládnutými základmi kreslenia technických výkresov.

Informácie o kurze

Cena kurzu
139,00 €
1 osoba

Počet dní
2 dni

Počet hodín
8 hod

Aktuálna ponuka termínov

Dátum:
Čas:

Naše školenia organizujeme primárne pre firmy a organizácie.
V prípade, ak nenájdete voľné termíny pre verejnosť alebo vám nevyhovujú nami zvolené termíny, pokojne nám napíšte na lektor@itlektor.eu s vašou požiadavkou a termín kurzu zladíme podľa vašich predstáv a možností.
0EUR
* Required

Firmy, organizácie a inštitúcie

Máte záujem o uzavreté školenie pre vašich zamestnancov?
Stačí, ak nám napíšte na email lektor@itlektor.eu prípadne zavoláte na 0903 673 463 a my vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorá sa neodmieta.

1. deň (4 hodiny)
Prvé 4 hodiny kurzu sú venované pokročilému používaniu hladín, filtrovaniu a manažéru zobrazovania. Ďalej sú vysvetlené pokročilé možnosti kótovania a nastavovania špecifických symbolov, textov a tabuliek s poukázaním na importovanie tabuliek z programu Excel a nastavovanie AutoCAD mierky. Téma sa vysvetľuje a aplikuje na praktických výkresoch.

2. deň (4 hodiny)
Ďalšie 4hod kurzu sú venované externým referenciám a ich použitiu v náväznosti k tomu sú hlbšie vysvetlené aj bloky a skupiny. Ďalej sa vysvetlí nastavenie rozhrania na tlač Layout a jeho efektívne použite a možnosti rýchleho označovania, respektíve filtrovania výberu na základe zadaných hodnôt. Vysvetlené budú vlastnosti objektov pomocou špecifického panelu, možnosti použitia pravého tlačítka myši počas kreslenia a objasnia sa aj iné užitočné príkazy ako purge, overkill a iné.

Čo potrebujem?
vlastný notebook (PC/Mac) s myšou
nainštalovaný program AutoCAD alebo AutoCAD LT (odporúčaná je anglická verzia programu)
trial verzia programu: http://www.autodesk.com/products/autocad/free-trial

Aké znalosti a skúsenosti nadobudnem?
Kurz AutoCAD – mierne pokročilý sa venuje pokročilejším nastaveniam hladín, práce s externými referenciami, blokmi a skupinami, layoutmi, pokročilými možnosťami kótovania, označovania, používania tabuliek a ich export z programu Excel, vlastnosťami objektov, mierkou výkresu, rýchlym označovaním a inými užitočnými funkciami a príkazmi. Tento kurz je vhodný hlavne pre užívateľov s už zvládnutými základmi kreslenia technických výkresov.

Dá sa u Vás parkovať?
Áno, problém s parkovaním nie je ani počas pracovnej doby. V čase od 08:00-16:00 použite prosím parkovacie karty. V čase po 16:00 alebo cez víkendy je parkovanie zadarmo.

Kde prebieha kurz?
Kurzy prebiehajú v našom školiacom stredisku na adrese: Cukrová 14, Bratislava. Ďalšie potrebné kontaktné údaje nájdete tu.

Kde sa môžem prihlásiť?
Vyplňte prosím online formulár, na základe, ktorého Vás budeme kontaktovať a dohodneme bližšie informácie.

Kde a ako môžem zaplatiť?
Po prijatí Vašej prihlášky Vám na Vami uvedený email odošleme potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie. V prílohe bude zálohová faktúra so všetkými údajmi na zaplatenie poplatku. Číslo účtu, suma, variabilný symbol, dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet.

Poskytujete na kurzy zľavy?
Áno, v prípade, že na kurz prinesiete známych, vieme Vám zabezpečiť množstevnú zľavu.