Word kurz v Bratislave - Komplet - 2 dni - 189 € Word kurz v Bratislave - Komplet - 2 dni - 189 €
12
OKT
2018

Kurz Word – zo začiatočníka – pokročilý

Comments : Off

Popis kurzu

Na kurze Microsoft Office Word zo začiatočníka – pokročilý sa oboznámite kompletnou prácou vo Worde. Tento kurz je určený najmä užívateľom, ktorí majú s Wordom minimálne alebo mierne skúsenosti, avšak radi by sa naučili pracovať s Wordom od úplných základov, až po naozaj pokročilé veci. Kurz je zameraný na naučenie všetkých dostupných nástrojov a možností Wordu, ktoré Vám uľahčia Vašu každodennú prácu a výrazne skrátia čas riešenia Vašich úloh a povinností.

Informácie o kurze

Cena kurzu
189,00 €
1 osoba

Počet dní
2 dni

Počet hodín
11 hod

Online videá
1 rok

Podklady
Materiály | Príklady | Literatúra | E-learning

Certifikát

Aktuálna ponuka termínov

Dátum:
Čas:

Naše školenia z Wordu organizujeme primárne pre firmy a organizácie.
V prípade, ak nenájdete voľné termíny pre verejnosť alebo vám nevyhovujú nami zvolené termíny, pokojne nám napíšte na lektor@itlektor.eu s vašou požiadavkou a termín kurzu zladíme podľa vašich predstáv a možností.
0EUR
* Required

Firmy, organizácie a inštitúcie

Máte záujem o uzavreté školenie pre vašich zamestnancov?
Stačí, ak nám napíšte na email lektor@itlektor.eu prípadne zavoláte na 0903 673 463 a my vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorá sa neodmieta.

Aké znalosti a skúsenosti nadobudnem?
Účastník tohto kurzu nadobudne od základných až po pokročilé znalosti a skúsenosti z oblasti Microsoft Office Word. Bude mať prehľad vo všetkých nástrojoch Wordu, písanie dokumentov, hromadnej korešpondencie, formulároch, nástrojoch a možnostiach programu Word. Bude vedieť využívať pokročilú tvorbu dokumentov a tabuliek, tabulátory a zarážky, prácu s obrázkami a SmartArtmi, využívať štýly a tvoriť obsah dokumentu a ešte oveľa viac.

Dá sa u Vás parkovať?
Áno, problém s parkovaním nie je ani počas pracovnej doby. V čase od 08:00-16:00 použite prosím parkovacie karty. V čase po 16:00 alebo cez víkendy je parkovanie zadarmo.

Kde prebieha kurz?
Kurzy prebiehajú v našom školiacom stredisku na adrese: Cukrová 14, Bratislava. Ďalšie potrebné kontaktné údaje nájdete tu.

Kde sa môžem prihlásiť?
Vyplňte prosím online formulár, na základe, ktorého Vás budeme kontaktovať a dohodneme bližšie informácie.

Kde a ako môžem zaplatiť?
Po prijatí Vašej prihlášky Vám na Vami uvedený email odošleme potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie. V prílohe bude zálohová faktúra so všetkými údajmi na zaplatenie poplatku. Číslo účtu, suma, variabilný symbol, dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet.

Poskytujete na kurzy zľavy?
Áno, v prípade, že na kurz prinesiete známych, vieme Vám zabezpečiť množstevnú zľavu.