Adobe Photoshop kurz - Základy - Začiatočník Adobe Photoshop kurz - Základy - Začiatočník
13
JAN
2016

Adobe Photoshop kurz I. – začiatočník

Comments : Off

Popis kurzu

Na kurze Photoshop I. – začiatočník sa oboznámite so základnými nástrojmi programu Adobe Photoshop. Cieľom kurzu je pochopiť základné a najviac používané nástroje pri kreslení v 2D priestore. Súčasťou kurzu je vysvetlenie rozdielu vektorovej a rastrovej grafiky, ktorú Photoshop využíva. Vysvetlia sa základné rozhrania programu, základné nástoje na kreslenie a editáciu, vrstvy, filtre, rozlíšenia, možnosti tlače. Po absolvovaní kurzu budú uchádzači pripravení riešiť základné úkony v 2D grafike, či už vo forme prípravy jednoduchších grafických podkladov, editovaní fotografií, voľnom kreslení, príprave jednoduchšej webgrafiky či v postprodukcii vizualizácií.

Informácie o kurze

Cena kurzu
119,00 €
1 osoba

Počet dní
2 dni

Počet hodín
8 hod

Aktuálna ponuka termínov

Dátum:
Čas:

Naše školenia organizujeme primárne pre firmy a organizácie.
V prípade, ak nenájdete voľné termíny pre verejnosť alebo vám nevyhovujú nami zvolené termíny, pokojne nám napíšte na lektor@itlektor.eu s vašou požiadavkou a termín kurzu zladíme podľa vašich predstáv a možností.
0EUR
* Required

Firmy, organizácie a inštitúcie

Máte záujem o uzavreté školenie pre vašich zamestnancov?
Stačí, ak nám napíšte na email lektor@itlektor.eu prípadne zavoláte na 0903 673 463 a my vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorá sa neodmieta.

1. deň – 4hod
Prvý deň kurzu je zameraný hlavne na tvorbu nových výkresov, nastavenie kvality obrázku a jeho možnosti. Ďalej sú vysvetlené prvky označovania, kreslenia, strihania, upravovania, mazania, retušovania a základnej vektorovej grafiky. Vysvetlí sa rozdiel v používaní vektorovej a rastrovej grafiky. Ukáže sa práca s textom a jeho modifikácie. Ďalej je vysvetlená základná práca s hladinami, hierarchia, nastavenia hladín a využitie efektov pri hladinách.

2. deň – 4hod
Druhý deň kurzu sa účastníci naučia pracovať hlbšie s hladinami a ich filtrami, naučia sa meniť kontrasty a farebnosť viacerými spôsobmi, prehĺbia si znalosti o nastavení výkresov a ich farebných škál. Zistia, ako používať filtre či masky. Ukážu sa podrobné nastavenia spôsobov select. Účastníci sa tiež naučia vytvárať panoramatické snímky pomocou spájania obrázkov vo Photoshope. Vedomosti sú počas kurzu aj na jeho záver aplikované na konkrétnych príkladoch z praxe.

Čo potrebujem?
vlastný notebook (PC/Mac) s myšou
nainštalovaný program Adobe Photoshop CC, prípadne CS6

Aké znalosti a skúsenosti nadobudnem?
Účastník tohto kurzu nadobudne základné znalosti z oblasti práce s programom Photoshop.

Dá sa u Vás parkovať?
Áno, problém s parkovaním nie je ani počas pracovnej doby. V čase od 08:00-16:00 použite prosím parkovacie karty. V čase po 16:00 alebo cez víkendy je parkovanie zadarmo.

Kde prebieha kurz?
Kurzy prebiehajú v našom školiacom stredisku na adrese: Cukrová 14, Bratislava. Ďalšie potrebné kontaktné údaje nájdete tu.

Kde sa môžem prihlásiť?
Vyplňte prosím online formulár, na základe, ktorého Vás budeme kontaktovať a dohodneme bližšie informácie.

Kde a ako môžem zaplatiť?
Po prijatí Vašej prihlášky Vám na Vami uvedený email odošleme potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie. V prílohe bude zálohová faktúra so všetkými údajmi na zaplatenie poplatku. Číslo účtu, suma, variabilný symbol, dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet.

Poskytujete na kurzy zľavy?
Áno, v prípade, že na kurz prinesiete známych, vieme Vám zabezpečiť množstevnú zľavu.