SketchUp kurz - Mierne pokročilý SketchUp kurz - Mierne pokročilý
10
MAR
2017

SketchUp – počítačový kurzy – mierne pokročilý

Comments : Off

Popis kurzu

Cieľom kurzu je pochopiť mierne pokročilé a najviac používané nástroje pri kreslení v 3D priestore, za pomoci programu SketchUp. SketchUp je intuitívny a jednoduchý program na vytváranie 3D modelov, využívaný pre amatérsku aj profesionálnu prax.

Informácie o kurze

Cena kurzu
139,00 €
1 osoba

Počet dní
2 dni

Počet hodín
8 hod

Aktuálna ponuka termínov

Dátum:
Čas:

Naše školenia organizujeme primárne pre firmy a organizácie.
V prípade, ak nenájdete voľné termíny pre verejnosť alebo vám nevyhovujú nami zvolené termíny, pokojne nám napíšte na lektor@itlektor.eu s vašou požiadavkou a termín kurzu zladíme podľa vašich predstáv a možností.
0EUR
* Required

Firmy, organizácie a inštitúcie

Máte záujem o uzavreté školenie pre vašich zamestnancov?
Stačí, ak nám napíšte na email lektor@itlektor.eu prípadne zavoláte na 0903 673 463 a my vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorá sa neodmieta.

1. deň
Prvý deň kurzu začína nadpojením na základy, zopakujú sa najpodstatnejšie a najviac používané úkony. Následne sa vysvetľujú ďalšie možnosti programu ako kóty, 3D text, zobrazenie a nastavenie základnej súradnicovej sústavy, 3D krivky. Vysvetlí sa nastavenie scén a kamier. Bližšie sa popíše možnosť exportovania do 2D grafiky a 3D modelov.

2. deň
Ďalšie 4 hodiny kurzu sú venované vysvetleniu hladín a následne praktickému aplikovaniu naučených poznatkov priamo na vybraných 3D modeloch. Podrobnejšie sa vysvetlí aj práca so skupinami a komponentami, nastavenia komponentov a efektívne používanie skupín a komponentov v rámci hierarchie geometrie.

zopakovanie vybraných úkonov preberaných na Sketchup základy
kóty, 3D text, zobrazenie súradnicovej sústavy, 3D krivky
nastavenie scén a kamier
možnosti exportovania do 2D grafiky a 3D modelov
pokročilá práca s textúrami
pokročilé možnosti nastavenia tieňov
depoužívanie hladín
práca so skupinami
práca s komponentami
hierarchia geometrie
praktické 3D modelovanie

Čo potrebujem?
vlastný notebook (PC/Mac) s myšou
nainštalovaný program SketchUp Make alebo SketchUp Pro
trial verzia programu: http://www.sketchup.com/download

Aké znalosti a skúsenosti nadobudnem?
Cieľom kurzu je pochopiť najviac používané nástroje pri kreslení v 3D priestore, za pomoci programu SketchUp. Sketchup je intuitívny a jednoduchý program na vytváranie 3D modelov, využívaný pre amatérsku aj profesionálnu prax.

Dá sa u Vás parkovať?
Áno, problém s parkovaním nie je ani počas pracovnej doby. V čase od 08:00-16:00 použite prosím parkovacie karty. V čase po 16:00 alebo cez víkendy je parkovanie zadarmo.

Kde prebieha kurz?
Kurzy prebiehajú v našom školiacom stredisku na adrese: Cukrová 14, Bratislava. Ďalšie potrebné kontaktné údaje nájdete tu.

Kde sa môžem prihlásiť?
Vyplňte prosím online formulár, na základe, ktorého Vás budeme kontaktovať a dohodneme bližšie informácie.

Kde a ako môžem zaplatiť?
Po prijatí Vašej prihlášky Vám na Vami uvedený email odošleme potvrdenie o zaregistrovaní, ktoré bude obsahovať všetky organizačné informácie. V prílohe bude zálohová faktúra so všetkými údajmi na zaplatenie poplatku. Číslo účtu, suma, variabilný symbol, dátum splatnosti. Platbu môžete vykonať prevodom alebo vkladom na náš účet.

Poskytujete na kurzy zľavy?
Áno, v prípade, že na kurz prinesiete známych, vieme Vám zabezpečiť množstevnú zľavu.