Šurina Michal - logo
Ako uložiť Word do PDF - Šurina Michal

Potrebujete nejaký PDF konvertor

Nie, na to, aby sme vedeli Word uložiť alebo konvertovať do PDF nie je nutné používať žiadne online ani offline konvertory. Dokáže to spraviť aj samotný smotný Word.

Ako a kde uložiť Word do PDF

Ako sme už spomínali aj samotný Word ponúka možnoosť uloženia Wordu do PDF. Nachádza sa na karte Súbor. Kde následne treba zvoliť možnosť Uložiť ako.

Následne je možné vybrať miesto uloženia, názov pre daný súbor a formát. Vo formátoch je možné vybrať aj PDF.

Staršie verzie Wordu Vám môžu rovno ponúknuť takto vyzerajúce dialógové okno, kde môžete tiež vybrať miesto uloženia, názov súboru a jeho formát (PDF).

Video: Ako uložiť Word do PDF cez klávesovú skratku

Viac informácií...
Šurina Michal: Excel guru a lektor - Svojim klientom ponúkam 14 ročné vedomosti a know-how s prácou v Exceli a 9 ročné skúsenosti z programovania vo VBA. Naše kurzy a školenia z Excelu a VBA sú primárne zamerané na vzdelávanie firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií. Mám dlhoročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny. Uvedomujem si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné. Preto ku každému klientovi/firme pristupujem individuálne. Zhodnotím Vaše potreby, firemné zameranie a pripravím osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.