fbpx
PowerPoint kurzy - Šurina Michal
PowerPoint

PowerPoint kurzy a školenia

🏢 Až 95% našich PowerPoint kurzov a školení organizujeme ako vzdelávanie zamestnancov firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií. Máme 12 ročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné, preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Šurina Michal - lektor

Kto tieto PowerPoint kurzy školí

 Ten najlepší. (Takto to hovoria a píšu naši klienti.) 🙂
Kurzy PowerPoint pre firmy a zamestnancov u nás zabezpečuje lektor Michal Šurina.
Školeniam pre firmy na mieru sa venuje už viac ako 12 rokov a aktívnej práci s PowerPointom viac ako 16 rokov.
Čo si myslia o jeho školeniach naši klienti, si viete prečítať v sekcii referencie.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Kurzy v ponuke

PowerPoint kurzy v ponuke

Ponúkame Vám kurzy modernej tvorby prezentácií v programe PowerPoint. Máme kompletný kurz, ktorý je určený pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pokročilých. Vašich zamestnancov naučíme z PowerPointu všetko potrebné tak, aby vedeli vytvoriť efektívne a moderné prezentácie.

Pre koho sú kurzy určené

Pre koho sú PowerPoint kurzy určené

Naše kurzy a školenia z PowerPointu sú určené úplne všetkým. Microsoft PowerPoint je program, ktorý sa používa v drvivej väčšine slovenských firiem. Či už na pravidelnej, alebo sporadickej báze. Akonáhle ideme tvoriť firemné prezentácie a portfóliá, väčšinou a väčšina z nás siahne práve po programe PowerPoint. PowerPoint ponúka veľké množstvo nástrojov a možností prostredníctvom ktorých, je možné vytvoriť moderné firemné prezentácie.

Osnova kurzov

Obsah a osnova PowerPoint školení

Obsah školení Vám pripravíme na mieru, podľa potrieb a požiadaviek Vašich zamestnancov. Nemáme problém s ničím, čo sa týka PowerPointu. Nemáme striktné osnovy, ktorých sa musíme na školení držať. Školíme a učíme to, čo potrebujete.

Nevadia nám žiadne požiadavky, ktoré budú Vaši zamestnanci mať ani priamo na školení. Pokojne premostíme a ukážeme im to, čo ich zaujíma a čo potrebujú. V tomto sme výnimoční a nedržíme sa striktnej osnovy.

Aké sú najčastejšie požiadavky od firiem, aby sme školili:

  • Čo Vás naučíme: ako nastaviť v prezentáciách dizajn, ako pridávať nové snímky, aké možnosti ponúka hlavička a päta, kde sa nastaví číslovanie snímok, ako pridávať do prezentácie texty, ako vytvoriť v prezentácii prepojenia a obsah, ako pracovať so SmartArtami, ako pracovať s tabuľkami, grafmi, obrázkami, tvarmi, ikonami a 3D modelmi, ako spustiť prezentáciu, aké možnosti ponúkajú prechody a animácie, práca s komentármi, používanie poznámok a zobrazenia pre prezentujúceho, ako používať nástroj vlastnej prezentácie, ako pridávať do prezentácie zvuky a videá

Avšak, ako sme spomínali vyššie. Radi Vám spravíme osnovu na mieru.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Termíny a dĺžka

Dĺžka kurzov a forma školení

Aktuálne ponúkame prezenčné kurzy, živé online kurzy a video online kurzy. Je teda iba na Vás, akú formu kurzov vyžadujete a ktorá Vám najviac vyhovuje.

🧑 Najčastejšie školíme skupiny 8-12 zamestnancov alebo 4-7 zamestnancov. Nemáme však problém zorganizovať aj školenie pre menšie skupiny, prípadne individuálny kurz alebo kurzy s viac ako 12 účastníkmi (to však neodporúčame kvôli zabezpečenie maximálnej kvality).

🗓️ Kurz PowerPointu vieme pokojne zorganizovať ako 1 dňové školenie, kde vieme prebrať efektívnu a modernú tvorbu prezentácií od základov až po pokročilé nastavenia.

Spolupráca v kurzoch

Ako funguje spolupráca

Ako prvé nám, prosím, vyplňte formulár na nezáväznú cenovú ponuku. V prípade, ak sa potrebujete poradiť, budeme radi, ak nám zavoláte 0903 673 463 alebo napíšete na email lektor@itlektor.eu, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Prípadne odporučíme, čo je najlepšie a zladíme Vaše požiadavky.

Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na školenie z PowerPointu, kde Vám okrem kvalitného školenia darujeme aj množstvo bonusov, ktoré iné slovenské firmy neponúkajú.

Kde školíme

Kde školíme najčastejšie

Prezenčné alebo online školenie vieme zorganizovať po celom území SR.

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.

Školenie s nami

Prečo absolvovať PowerPoint kurzy s nami

🎥 Prístupy do online videí: Ako jediná firma na Slovensku máme spracovaný kompletný PowerPoint aj vo videách, kde je aktuálne 26 videí a 2 hodiny PowerPointu. Od základov až po pokročilých. Sem získajú Vaši zamestnanci prístup na 6 až 12 mesiacov.

Referencie: množstvo spokojných klientov.

💶 Férové ceny: od 29 € za 1 osobu na deň.

💻 Zapožičanie techniky: na každé školenie Vám vieme zabezpečiť projektor aj notebooky.

🏢 Poskytnutie priestorov: kurzy PowerPointu môžeme pokojne zorganizovať aj u nás.

🖋️ Testovanie zamestnancov: zaradíme Vašich zamestnancov do skupín a odporučíme osnovu na mieru.

📚 Vlastné materiály a príklady do praxe: všetko zamerané na každodennú prax s PowerPointom.