fbpx
Šurina Michal - Excel guru

Šurina Michal: Excel guru a lektor

Svojim klientom ponúkam 16 ročné vedomosti a know-how s prácou v Exceli a 10 ročné skúsenosti z programovania vo VBA.

Naše kurzy a školenia z Excelu a VBA sú primárne zamerané na vzdelávanie firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií. Mám dlhoročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujem si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné. Preto ku každému klientovi/firme pristupujem individuálne. Zhodnotím Vaše potreby, firemné zameranie a pripravím osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Skúsenosti & Prax

Prax s Excelom: 16 rokov
Prax so školeniami: 12 rokov
Tvorba podkladov pre firmy: 10 rokov
Prax vo VBA programovaní: 10 rokov

Garant kvality pre Excel kurzy a školenia

Michal je náš hlavný lektor na kurzy a školenia z Excelu pre firmy a organizácie. Gro, až 95% jeho školení je práve pre firmy a zamestnancov. Má výborné referencie a firmy, ktoré sa k nám pravidelne vracajú a školia u nás svojich zamestnancov už roky, si vždy vyžiadajú práve školenia pod jeho vedením.

Súčasne je autorom našich online kurzov z Excelu a programovania vo VBA. Klienti o jeho kurzoch hovoria, že sú veľmi zrozumiteľné, praktické a na veľmi vysokej profesionálnej úrovni.

Ing. Michal Šurina
Konateľ firmy / Lektor / Analytik / Programátor vo VBA

Prečo práve Michal a jeho Excel kurzy?

 Kvalita & Prax
Dlhoročné skúsenosti s prácou s Excelom, VBA a vedením kurzov pre firmy garantujú, že vaša firma a zamestnanci dostanú tie najkvalitnejšie vedomosti do praxe.

 Referencie
Každoročne sa cez naše prezenčné školenia a online kurzy vzdelávajú tisíce študentov a stovky firiem, ktoré sa k nám pravidelne vracajú, aby preškolili svojich súčasných, ale aj nových zamestnancov.

 Komplexné služby
U nás majú vaši zamestnanci vždy niečo navyše. Otestujeme ich vedomosti pred samotným školením. Odporučíme im zaradenie do skupín. Nastavíme osnovy presne podľa vašich požiadaviek. Zabezpečíme na školenie potrebnú techniku. Školenia vedieme na príkladoch z praxe. Získajú množstvo príkladov, zadaní a literatúru. Po školení dostanú prístup do online systému e-learningu, kde je spracovaný kompletný Excel, aby sa mohli vzdelávať aj počas svojho voľna.

 Komunikácia
V prípade potreby s nutnosťou pomôcť / vypracovať určité riešenie v Exceli, sa na nás vaša firma a zamestnanci môžu obrátiť aj po skončení školenia. Veľmi radi im pomôžeme nájsť riešenie ich problému.

Excel služby, ktoré organizuje / školí práve Michal Šurina