fbpx
Word kurzy - Šurina Michal
Word

Word kurzy a školenia

🏢 Až 95% našich Word kurzov a školení organizujeme ako vzdelávanie zamestnancov firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií.

Máme 12 ročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné, preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Šurina Michal - lektor

Kto tieto Word kurzy školí

✅ Ten najlepší. (Takto to hovoria a píšu naši klienti.) 🙂

Kurzy Wordu pre firmy a zamestnancov u nás zabezpečuje lektor Michal Šurina.
Školeniam pre firmy na mieru sa venuje už viac ako 12 rokov a aktívnej práci s Wordom viac ako 16 rokov.
Čo si myslia o jeho školeniach naši klienti, si viete prečítať v sekcii referencie.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Kurzy v ponuke

Word kurzy v ponuke

Ponúkame Vám kurzy klasického Wordu. Máme kurzy pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilýchŠpecifické kurzy na jednotlivé témy: Formátovanie rozsiahlych dokumentov, hromadná korešpondencia a pod. Máme pripravené príklady na všetky nástroje Wordu, nerobí nám problém zorganizovať žiadne školenie.

Objednávka

Absolvovali naše Word kurzy

Klienti, ktorí absolvovali naše kurzy:
Avris Consulting | SmarTech Solutions SK | Bratislavské kultúrne a informačné stredisko | B-tech Automation | Obec Voderady | Casa Slovensko | TFV | Alice Consulting | QESS | SOLITÉRA | GEOAKTUÁL | EuroCoffee | SmartIS | PEKAMI…

Pre koho sú kurzy určené

Pre koho sú kurzy Wordu určené

Naše kurzy a školenia z Wordu sú určené úplne všetkým. Microsoft Word je program, ktorý sa používa v drvivej väčšine slovenských firiem. Či už na pravidelnej, alebo sporadickej báze. Akonáhle ideme písať nejakú zmluvu alebo dokument, väčšinou a väčšina z nás siahne práve po programe Worde. Avšak, Word ponúka aj oveľa širšie možnosti ako len písanie obyčajného textu, a to všetko, Vás na našich kurzoch naučíme.

Osnova kurzov

Obsah a osnova Word školenia

Obsah školení Vám pripravíme na mieru, podľa potrieb a požiadaviek Vašich zamestnancov. Nemáme problém s ničím, čo sa týka Wordu. Nemáme striktné osnovy, ktorých sa musíme na školení držať. Školíme a učíme to, čo potrebujete.

Nevadia nám žiadne požiadavky, ktoré budú Vaši zamestnanci mať ani priamo na školení. Pokojne premostíme a ukážeme im to, čo ich zaujíma a čo potrebujú. V tomto sme výnimoční a nedržíme sa striktnej osnovy.

Aké sú najčastejšie požiadavky od firiem, aby sme školili:

  • Kurzy pre začiatočníkov: efektívne klávesové skratky do praxe, nástroj prilepiť špeciálne a jeho možnosti, základné formátovanie textu vo Worde (úprava textu, zarovnanie textu, riadkovanie a medzery pred a za odsekom, orámovanie a výplň, rozšírená ponuka formátovania), zoznamy (číslované, nečíslované a viacúrovňové), zarážky tabulátora, nájsť a nahradiť, základná práca s tabuľkami
  • Kurzy pre mierne pokročilých: štýly vo Worde (kedy a ako ich používa, na čo slúžia), ako si vytvoriť vlastný štýl, ako zo štýlov vygenerovať automatický obsah, práca s ilustráciami (titulnou stranou a zlomom strany, kompletná práca s obrázkami, možnosti a ponuka tvarov a ikoniek, grafické prvky SmartArt a tvorba diagramov, ako pracovať s grafmi vo Worde, symboly a rovnice, 3D modely, nastavenie vodotlače, farby strany a orámovanie strany, ako pridať do Wordu video), kompletná práca s tabuľkami, tvorba neštandardných tabuliek, ako vytvoriť tabuľku zo zarážok tabulátora, výpočty a funkcie v tabuľkách, nastavenie strany (okraje, veľkosť, orientácia, stĺpce), zlomy strán a sekcií, otáčanie len určitých strán v dokumente, hlavička a päta (číslovanie strán, od určitej strany, formátovanie hlavičky a päty). tvorba automatického obsahu z dokumentu, obrázkov, tabuliek a pod.
  • Kurzy pre pokročilých: prepojenia (na nadpisy, záložky, súbory a webstránky), rýchle časti a podpisy, poznámky pod čiarou, vytvorenie obsahu (vlastný obsah), bibliografie a citácie, register, práca s komentármi, sledovanie zmien, ako zmeny prijímať a odmietať, ako vo Worde porovnať dokumenty, hromadná korešpondencia (listy, emaily, obálky, menovky, pravidlá a funkcie), formuláre, zabezpečenie dokumentu…

Avšak, ako sme spomínali vyššie. Radi Vám spravíme osnovu na mieru.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Termíny a dĺžka

Dĺžka kurzov a forma školení

Aktuálne ponúkame prezenčné kurzy, živé online kurzy a video online kurzy. Je teda iba na Vás, akú formu kurzov vyžadujete a ktorá Vám najviac vyhovuje.

🧑 Najčastejšie školíme skupiny 8-12 zamestnancov alebo 4-7 zamestnancov. Nemáme však problém zorganizovať aj školenie pre menšie skupiny, prípadne individuálny kurz alebo kurzy s viac ako 12 účastníkmi (to však neodporúčame kvôli zabezpečenie maximálnej kvality).

🗓️ Jednotlivé kurzy na úrovni začiatočník, mierne pokročilý až pokročilý odporúčame absolvovať 2 dni. V takom rozsahu, aký sme vypísali v osnovách. Sme si však vedomí, že nie vždy je možné zamestnancom zabezpečiť 2-dňové školenie a najčastejšie školíme vo firmách 1-dňové školenia.

Vieme teda zorganizovať aj kratšie alebo dlhšie školenia, kde sa spraví osnova na mieru.

Spolupráca v kurzoch

Ako funguje spolupráca

Ako prvé nám, prosím, vyplňte formulár na nezáväznú cenovú ponuku. V prípade, ak sa potrebujete poradiť, budeme radi, ak nám zavoláte 0903 673 463 alebo napíšete na email lektor@itlektor.eu, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Prípadne odporučíme, čo je najlepšie a zladíme Vaše požiadavky.

Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na školenie z Wordu, kde Vám okrem kvalitného školenia darujeme aj množstvo bonusov, ktoré iné slovenské firmy neponúkajú.

Ak Vám budú naše podmienky a cena školenia vyhovovať, vieme zabezpečiť bezplatné testovanie zamestnancov, ak je to nutné.

Oplatia sa nám kurzy

Word používame denne, oplatí sa školenie aj nám?

Určite áno! Ešte ani na jednom školení sme nemali negatívne referencie a vždy sa zamestnanci naučili nové, efektívne tipy a triky z Wordu. Väčšinou sa stáva, že zamestnanci si nájdu nejaké riešenie, ktoré im vyhovuje. Spadnú do určitého stereotypu a nemusia vedieť, že Word má aj efektívnejšie nástroje a možnosti.

Veta, ktorú na školeniach počúvame veľmi často je:

Prečo ste k nám na školenie prišli až teraz? Toľko času ste mi práve ušetrili…

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Kde školíme

Kde školíme najčastejšie

Prezenčné alebo online školenie vieme zorganizovať po celom území SR.

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.

Školenie s nami

Prečo absolvovať Word kurzy s nami

🎥 Prístupy do online videí: Ako jediná firma na Slovensku máme spracovaný kompletný Word aj vo videách, kde je aktuálne 110 videí a 5 hodín Wordu. Od základov až po pokročilých. Sem získajú Vaši zamestnanci prístup na 6 až 12 mesiacov.

Referencie: množstvo spokojných klientov.

💶 Férové ceny: od 29 € za 1 osobu na deň.

💻 Zapožičanie techniky: na každé školenie Vám vieme zabezpečiť projektor aj notebooky.

🏢 Poskytnutie priestorov: kurzy Wordu môžeme pokojne zorganizovať aj u nás.

🖋️ Testovanie zamestnancov: zaradíme Vašich zamestnancov do skupín a odporučíme osnovu na mieru.

📚 Vlastné materiály a príklady do praxe: všetko zamerané na každodennú prax s Wordom.