Šurina Michal - logo
Word kurzy pre firmy
Word

Word kurzy a školenia

🏢 Až 95% našich Word kurzov a školení organizujeme ako vzdelávanie zamestnancov firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií. Máme 10 ročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné, preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Šurina Michal - lektor

Kto tieto Word kurzy školí

✅ Ten najlepší. (Takto to hovoria a píšu naši klienti.) 🙂

Kurzy Wordu pre firmy a zamestnancov u nás zabezpečuje lektor Michal Šurina.
Školeniam pre firmy na mieru sa venuje už viac ako 10 rokov a aktívnej práci s Wordom viac ako 14 rokov.
Čo si myslia o jeho školeniach naši klienti, si viete prečítať v sekcii referencie.

Kurzy v ponuke

Word kurzy v ponuke

Ponúkame Vám kurzy klasického Wordu. Máme kurzy pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilýchŠpecifické kurzy na jednotlivé témy: Formátovanie rozsiahlych dokumentov, hromadná korešpondencia a pod. Máme pripravené príklady na všetky nástroje Wordu, nerobí nám problém zorganizovať žiadne školenie.

Objednávka

Absolvovali naše Word kurzy

Klienti, ktorí absolvovali naše kurzy:
Avris Consulting | SmarTech Solutions SK | Bratislavské kultúrne a informačné stredisko | B-tech Automation | Obec Voderady | Casa Slovensko | TFV | Alice Consulting | QESS | SOLITÉRA | GEOAKTUÁL | EuroCoffee | SmartIS | PEKAMI…

Pre koho sú kurzy určené

Pre koho sú kurzy Wordu určené

Naše kurzy a školenia z Wordu sú určené úplne všetkým. Microsoft Word je program, ktorý sa používa v drvivej väčšine slovenských firiem. Či už na pravidelnej, alebo sporadickej báze. Akonáhle ideme písať nejakú zmluvu alebo dokument, väčšinou a väčšina z nás siahne práve po programe Worde. Avšak, Word ponúka aj oveľa širšie možnosti ako len písanie obyčajného textu, a to všetko, Vás na našich kurzoch naučíme.

Osnova kurzov

Obsah a osnova Word školenia

Obsah školení Vám pripravíme na mieru, podľa potrieb a požiadaviek Vašich zamestnancov. Nemáme problém s ničím, čo sa týka Wordu. Nemáme striktné osnovy, ktorých sa musíme na školení držať. Školíme a učíme to, čo potrebujete.

Nevadia nám žiadne požiadavky, ktoré budú Vaši zamestnanci mať ani priamo na školení. Pokojne premostíme a ukážeme im to, čo ich zaujíma a čo potrebujú. V tomto sme výnimoční a nedržíme sa striktnej osnovy.

Aké sú najčastejšie požiadavky od firiem, aby sme školili:

  • ⭐ Kurzy pre začiatočníkov: efektívne klávesové skratky do praxe, nástroj prilepiť špeciálne a jeho možnosti, základné formátovanie textu vo Worde (úprava textu, zarovnanie textu, riadkovanie a medzery pred a za odsekom, orámovanie a výplň, rozšírená ponuka formátovania), zoznamy (číslované, nečíslované a viacúrovňové), zarážky tabulátora, nájsť a nahradiť, základná práca s tabuľkami
  • ⭐ Kurzy pre mierne pokročilých: štýly vo Worde (kedy a ako ich používa, na čo slúžia), ako si vytvoriť vlastný štýl, ako zo štýlov vygenerovať automatický obsah, práca s ilustráciami (titulnou stranou a zlomom strany, kompletná práca s obrázkami, možnosti a ponuka tvarov a ikoniek, grafické prvky SmartArt a tvorba diagramov, ako pracovať s grafmi vo Worde, symboly a rovnice, 3D modely, nastavenie vodotlače, farby strany a orámovanie strany, ako pridať do Wordu video), kompletná práca s tabuľkami, tvorba neštandardných tabuliek, ako vytvoriť tabuľku zo zarážok tabulátora, výpočty a funkcie v tabuľkách, nastavenie strany (okraje, veľkosť, orientácia, stĺpce), zlomy strán a sekcií, otáčanie len určitých strán v dokumente, hlavička a päta (číslovanie strán, od určitej strany, formátovanie hlavičky a päty). tvorba automatického obsahu z dokumentu, obrázkov, tabuliek a pod.
  • ⭐ Kurzy pre pokročilých: prepojenia (na nadpisy, záložky, súbory a webstránky), rýchle časti a podpisy, poznámky pod čiarou, vytvorenie obsahu (vlastný obsah), bibliografie a citácie, register, práca s komentármi, sledovanie zmien, ako zmeny prijímať a odmietať, ako vo Worde porovnať dokumenty, hromadná korešpondencia (listy, emaily, obálky, menovky, pravidlá a funkcie), formuláre, zabezpečenie dokumentu…

Avšak, ako sme spomínali vyššie. Radi Vám spravíme osnovu na mieru.

Termíny a dĺžka

Dĺžka kurzov a forma školení

Aktuálne ponúkame prezenčné kurzy, živé online kurzy a video online kurzy. Je teda iba na Vás, akú formu kurzov vyžadujete a ktorá Vám najviac vyhovuje.

🧑 Najčastejšie školíme skupiny 8-12 zamestnancov alebo 4-7 zamestnancov. Nemáme však problém zorganizovať aj školenie pre menšie skupiny, prípadne individuálny kurz alebo kurzy s viac ako 12 účastníkmi (to však neodporúčame kvôli zabezpečenie maximálnej kvality).

🗓️ Jednotlivé kurzy na úrovni začiatočník, mierne pokročilý až pokročilý odporúčame absolvovať 2 dni. V takom rozsahu, aký sme vypísali v osnovách. Sme si však vedomí, že nie vždy je možné zamestnancom zabezpečiť 2-dňové školenie a najčastejšie školíme vo firmách 1-dňové školenia.

Vieme teda zorganizovať aj kratšie alebo dlhšie školenia, kde sa spraví osnova na mieru.

Spolupráca v kurzoch

Ako funguje spolupráca

Ako prvé nám, prosím, vyplňte formulár na nezáväznú cenovú ponuku. V prípade, ak sa potrebujete poradiť, budeme radi, ak nám zavoláte 0903 673 463 alebo napíšete na email lektor@itlektor.eu, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Prípadne odporučíme, čo je najlepšie a zladíme Vaše požiadavky.

Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na školenie z Wordu, kde Vám okrem kvalitného školenia darujeme aj množstvo bonusov, ktoré iné slovenské firmy neponúkajú.

Ak Vám budú naše podmienky a cena školenia vyhovovať, vieme zabezpečiť bezplatné testovanie zamestnancov, ak je to nutné.

Oplatia sa nám kurzy

Word používame denne, oplatí sa školenie aj nám?

✅ Určite áno! Ešte ani na jednom školení sme nemali negatívne referencie a vždy sa zamestnanci naučili nové, efektívne tipy a triky z Wordu. Väčšinou sa stáva, že zamestnanci si nájdu nejaké riešenie, ktoré im vyhovuje. Spadnú do určitého stereotypu a nemusia vedieť, že Word má aj efektívnejšie nástroje a možnosti.

Veta, ktorú na školeniach počúvame veľmi často je:

Prečo ste k nám na školenie prišli až teraz? Toľko času ste mi práve ušetrili…

Kde školíme

Kde školíme najčastejšie

Prezenčné alebo online školenie vieme zorganizovať po celom území SR.

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.

Školenie s nami

Prečo absolvovať Word kurzy s nami

🎥 Prístupy do online videí: Ako jediná firma na Slovensku máme spracovaný kompletný Word aj vo videách, kde je aktuálne 110 videí a 5 hodín Wordu. Od základov až po pokročilých. Sem získajú Vaši zamestnanci prístup na 6 až 12 mesiacov.

⭐ Referencie: množstvo spokojných klientov.

💶 Férové ceny: od 29 € za 1 osobu na deň.

💻 Zapožičanie techniky: na každé školenie Vám vieme zabezpečiť projektor aj notebooky.

🏢 Poskytnutie priestorov: kurzy Wordu môžeme pokojne zorganizovať aj u nás.

🖋️ Testovanie zamestnancov: zaradíme Vašich zamestnancov do skupín a odporučíme osnovu na mieru.

📚 Vlastné materiály a príklady do praxe: všetko zamerané na každodennú prax s Wordom.

Loading...
* Povinné polia