fbpx
Slovensko - Excel kurzy
Excel kurzy - logo

Excel kurzy a školenia pre firmy a zamestnancov

🏢 Až 95% našich kurzov a školení organizujeme ako vzdelávanie zamestnancov firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií.

Máme 12 ročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné, preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Šurina Michal - lektor

Kto tieto kurzy školí

✅ Ten najlepší. (Takto to hovoria a píšu naši klienti.) 🙂

Kurzy Excelu pre firmy a zamestnancov u nás zabezpečuje lektor Michal Šurina.
Školeniam pre firmy na mieru sa venuje už viac ako 12 rokov a aktívnej práci s Excelom viac ako 16 rokov.
Čo si myslia o jeho školeniach naši klienti, si viete prečítať v sekcii referencie alebo na Google moja firma.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Aké máme Excel kurzy

Excel kurzy v ponuke

Ponúkame Vám kurzy klasického Excelu, ale aj školenia VBA – programovanie v Exceli.

Máme kurzy pre:

  • začiatočníkov,
  • mierne pokročilých,
  • pokročilých.

Špecifické kurzy na jednotlivé témy:

  • Funkcie a vzorce,
  • kontingenčné tabuľky,
  • makrá,
  • a pod.

Máme pripravené príklady na všetky nástroje Excelu, nerobí nám problém zorganizovať žiadne školenie.

Pre koho sú kurzy určené

Absolvovali naše kurzy Excelu

Klienti, ktorí absolvovali naše kurzy:
Arval | Avris | Slovenská inovačná a energetická agentúra | Slovclean | Swietelsky | Rozhlas a televízia | Rajo | Ministerstvo financií SR | Ministerstvo vnútra SR | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Lucron | BKIS | Ikea | Peri | Canon…

Pre koho sú kurzy určené

Pre koho sú kurzy určené

Naše kurzy a školenia z Excelu sú určené úplne všetkým. Microsoft Excel je program, ktorý sa používa v drvivej väčšine slovenských firiem. Či už na pravidelnej, alebo sporadickej báze.

V prípade, ak aj Excel nepoužívate, čiže máte nejaké programy na mieru (rôzne CRM a pod.), tak Excel je väčšinou určitý medzikrok. Vaši dodávatelia alebo odberatelia tieto programy mať nemusia a budete musieť údaje exportovať, importovať a analyzovať v Exceli.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Osnova Excel kurzov

Obsah a osnova školení z Excelu

Obsah školení Vám pripravíme na mieru, podľa potrieb a požiadaviek Vašich zamestnancov. Nemáme problém s ničím, čo sa týka Excelu. Nemáme striktné osnovy, ktorých sa musíme na školení držať. Školíme a učíme to, čo potrebujete.

Nevadia nám žiadne požiadavky, ktoré budú Vaši zamestnanci mať ani priamo na školení. Pokojne premostíme a ukážeme im to, čo ich zaujíma a čo potrebujú. V tomto sme výnimoční a nedržíme sa striktnej osnovy.

😲 Od nás nebudete nikdy počuť vety: Toto Vám nevysvetlím, nie je to v osnove. Toto máme v inom kurze.
Áno, asi sa pozastavíte a chytíte za hlavu, aj my sme sa, ale od klientov sme počuli, že lektori od niektorej konkurencie to na školeniach vraveli.

Aké sú najčastejšie požiadavky od firiem, aby sme školili:

  • Kurzy pre začiatočníkov: efektívne klávesové skratky, automatické rady a zoznamy, formátovanie (písma, farby, zarovnania, orámovania, výplne, veľkosti písma, zalomenie textu), kopírovanie / prilepenie / presúvanie, prilepiť špeciálne, formáty buniek, tvorba tabuliek, práca s riadkami / stĺpcami / hárkami, automatický filtre, podmienené formátovanie, vzorce, funkcie (základné), hlavička a päta, tlač tabuliek, základy grafov, základy kontingenčných tabuliek…
  • Kurzy pre mierne pokročilých: klávesové skratky do praxe, prilepiť špeciálne, vlastné formáty buniek, filtre, podmienené formátovanie, formátovať ako tabuľku, vzorce, ukotvenie buniek, funkcie: základné, zaokrúhľovacie (ROUND, ROUNDUP, ROUNDDOWN), logické / podmienkové (IF, AND, OR), vyhľadávacie (VLOOKUP, HLOOKUP), kontingenčné tabuľky, medzisúčty, dynamické dopĺňanie…
  • Kurzy pre pokročilých: klávesové skratky do praxe, prilepiť špeciálne (matematické operácie), vlastné formáty buniek, podmienené formátovanie s funkciami a vzorcami, pokročilé ukotvenie vzorcov, funkcie na súčtové riadky, logické funkcie (IF + AND + OR) a ich alternatíva, funkcie s podmienkami (SUMIF(s), AVERAGEIF(s)…), vyhľadávacie funkcie (VLOOKUP, HLOOKUP, VLOOKUP + MATCH, INDEX + MATCH, IFERROR, INDIRECT), textové funkcie, dátumové funkcie, funkcie do praxe…, kontingenčné tabuľky, medzisúčty, text na stĺpce, dynamické dopĺňanie, overenie údajov, viacnásobne zoznamy, prieniky v tabuľkách cez hromadné pomenia, makrá…

Avšak, ako sme spomínali vyššie. Radi Vám spravíme osnovu na mieru. Radi Vašich zamestnancov otestujeme, zaradíme ich do skupín a pripravíme im osnovy na mieru.

Termíny kurzov z Excelu

Dĺžka kurzov a forma školení

Aktuálne ponúkame prezenčné kurzy, živé online kurzy a video online kurzy. Je teda iba na Vás, akú formu kurzov vyžadujete a ktorá Vám najviac vyhovuje.

🧑 Najčastejšie školíme skupiny 8-12 zamestnancov alebo 4-7 zamestnancov. Nemáme však problém zorganizovať aj školenie pre menšie skupiny, prípadne individuálny kurz alebo kurzy s viac ako 12 účastníkmi (to však neodporúčame kvôli zabezpečenie maximálnej kvality).

🗓️ Jednotlivé kurzy na úrovni začiatočník, mierne pokročilý až pokročilý odporúčame absolvovať 2 dni. V takom rozsahu, aký sme vypísali v osnovách. Sme si však vedomí, že nie vždy je možné zamestnancom zabezpečiť 2-dňové školenie, tak vieme zabezpečiť aj 1-dňové školenia.

Vieme teda zorganizovať aj kratšie alebo dlhšie školenia, kde sa spraví osnova na mieru.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Excel kurzy spolupráca

Ako funguje spolupráca

Ako prvé nám, prosím, vyplňte formulár na nezáväznú cenovú ponuku. V prípade, ak sa potrebujete poradiť, budeme radi, ak nám zavoláte 0903 673 463 alebo napíšete na email lektor@itlektor.eu, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Prípadne odporučíme, čo je najlepšie a zladíme Vaše požiadavky.

Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na školenie z Excelu, kde Vám okrem kvalitného školenia darujeme aj množstvo bonusov, ktoré iné slovenské firmy neponúkajú.

Ak Vám budú naše podmienky a cena školenia vyhovovať, vieme zabezpečiť bezplatné testovanie zamestnancov, ak je to nutné.

Excel denné používanie

Excel používame denne, oplatí sa školenie aj nám?

Určite áno! Ešte ani na jednom školení sme nemali negatívne referencie a vždy sa zamestnanci naučili nové, efektívne tipy a triky z Excelu. Väčšinou sa stáva, že zamestnanci si nájdu nejaké riešenie, ktoré im vyhovuje. Spadnú do určitého stereotypu a nemusia vedieť, že Excel má aj efektívnejšie nástroje.

Veta, ktorú na školeniach počúvame veľmi často je:

Prečo ste k nám na školenie prišli až teraz? Toľko času ste mi práve ušetrili…

Kde školíme

Kde školíme najčastejšie

Bratislava | Senec | Trnava | Nitra | Žilina | Trenčín | Zvolen | Banská Bystrica

Prezenčné alebo online školenie vieme zorganizovať po celom území SR.

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.

Kurzy s nami

Prečo absolvovať Excel kurzy s nami

🎥 Prístupy do online videí: Ako jediná firma na Slovensku máme spracovaný kompletný Excel aj vo videách, kde je aktuálne 300 videí a 17 hodín Excelu. Od základov až po pokročilých.

Sem získajú Vaši zamestnanci prístup na 3, 6 mesiacov alebo doživotne.

Referencie: množstvo spokojných klientov.

💶 Férové ceny: od 35 € za 1 osobu na deň.

💻 Zapožičanie techniky: na každé školenie Vám vieme zabezpečiť projektor.

🏢 Poskytnutie priestorov: kurzy Excelu môžeme pokojne zorganizovať aj u nás.

🖋️ Testovanie zamestnancov: zaradíme Vašich zamestnancov do skupín a odporučíme osnovu na mieru.

📚 Vlastné materiály a príklady do praxe: všetko zamerané na každodennú prax s Excelom.