fbpx
WP kurzy - Šurina Michal
WordPress

WordPress kurzy

🏢 Až 95% našich kurzov a školení organizujeme ako vzdelávanie zamestnancov firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií.

Máme 12 ročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné, preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Pred školením si dôkladne pozrieme Vašu firemnú stránku, zhodnotíme jej silné a slabé stránky. Navrhneme Vám možnosti vylepšenia a školenia zameriame, čo najviac na Váš web a typ podnikania.

Šurina Michal - lektor

Kto tieto kurzy školí

✅ Školenie pre firmy a zamestnancov z WordPressu u nás zabezpečuje Michal Šurina.
Školeniam pre firmy na mieru sa venuje už viac ako 12 rokov a aktívnej práci s WordPressom viac ako 6 rokov.
Čo si myslia o jeho školeniach naši klienti si viete prečítať v sekcii referencie.

Kurzy v ponuke

WordPress kurzy v ponuke

Ponúkame Vám kurzy tvorby webových stránok v CMS WordPress pre používateľov.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Pre koho sú kurzy určené

Pre koho sú kurzy určené

Naše kurzy a školenia z WordPressu sú určené pre bežných používateľov WordPressu. CMS WordPress je najpoužívanejší redakčný systém na tvorbu webových stránok, až 40,6% všetkých webových stránok sveta, je vytvorených na WordPresse.

Ak máte web postavený na WordPresse a potrebujete svojich zamestnancov preškoliť, aby vedeli Vašu webstránku spravovať, pridávať na ňu nové produkty, stránky alebo články, prípadne potrebujete vytvoriť vlastnú webovú stránku, tak naše kurzy sú pre Vás vhodné.

Osnova kurzov

Obsah a osnova školení z WordPressu

Obsah školení Vám pripravíme na mieru, podľa potrieb a požiadaviek Vašich zamestnancov. Nemáme problém s ničím, čo sa týka WordPressu. Nemáme striktné osnovy, ktorých sa musíme na školení držať. Školíme a učíme to, čo potrebujete.

Nevadia nám žiadne požiadavky, ktoré budú Vaši zamestnanci mať ani priamo na školení. Pokojne premostíme a ukážeme im to, čo ich zaujíma a čo potrebujú. V tomto sme výnimoční a nedržíme sa striktnej osnovy.

😲 Od nás nebudete nikdy počuť vety: Toto Vám nevysvetlím, nie je to v osnove. Toto máme v inom kurze.
Áno, asi sa pozastavíte a chytíte za hlavu, aj my sme sa, ale od klientov sme počuli, že lektori od niektorej konkurencie to na školeniach vraveli.

Aké sú najčastejšie požiadavky od firiem, aby sme školili:

  • Kurzy pre používateľov: čo je to WordPress, aké má výhody a nevýhody, ako si vybrať hosting, nápady a tipy na názov domény, automatická inštalácia WordPressu, ako sa prihlásiť do WordPressu, prostredie adminu a dashboard, ľavý panel a menu, panel rýchleho prístupu, voľné témy a platené témy, všeobecné nastavenia WordPressu, vypnutie a zapnutie indexovania, nastavenia načítavania stránky, nastavenia multimédií, nastavenie trvalých odkazov, nastavenie diskusie a komentárov, vysvetlenie prvkov, ktoré WordPress ponúka: stránky, články, pluginy, widgety, multimédiá a menu, aké možnosti ponúkajú stránky a ako sa s nimi pracuje, aké možnosti ponúkajú články a ako sa s nimi pracuje, ako pracovať s fotkami, zvukom a videom, čo je to plugin, aké možnosti pluginy ponúkajú (stiahnutie, inštalácia, import a aktivácia), editory (Guttenberg, klasický editor, pagebuildery, WPBackery, Beaver, Elementor…), pluginy do praxe, ktoré sa hodia, práca s menu, práca s widgetmi, SEO onpage faktory, SSL certifikát, aktualizácie pluginov, WordPressu a témy…

Avšak, ako sme spomínali vyššie. Radi Vám spravíme osnovu na mieru. Radi Vašich zamestnancov otestujeme, zaradíme ich do skupín a pripravíme im osnovy na mieru.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Termíny a dĺžka

Dĺžka kurzov a forma školení

Aktuálne ponúkame prezenčné kurzy, živé online kurzy a video online kurzy. Je teda iba na Vás, akú formu kurzov vyžadujete a ktorá Vám najviac vyhovuje.

🧑 Najčastejšie školíme skupiny 8-12 zamestnancov alebo 4-7 zamestnancov. Nemáme však problém zorganizovať aj školenie pre menšie skupiny, prípadne individuálny kurz alebo kurzy s viac ako 12 účastníkmi (to však neodporúčame kvôli zabezpečenie maximálnej kvality).

🗓️ WordPress kurz pre používateľov odporúčame absolvovať 2 dni. V takom rozsahu, aký sme vypísali v osnovách.

Spolupráca v kurzoch

Ako funguje spolupráca

Ako prvé nám, prosím, vyplňte formulár na nezáväznú cenovú ponuku. V prípade, ak sa potrebujete poradiť, budeme radi, ak nám zavoláte 0903 673 463 alebo napíšete na email lektor@itlektor.eu, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Prípadne odporučíme, čo je najlepšie a zladíme Vaše požiadavky.

Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na školenie z WordPressu, kde Vám okrem kvalitného školenia darujeme aj množstvo bonusov, ktoré iné slovenské firmy neponúkajú.

Kde školíme

Kde školíme najčastejšie

Prezenčné alebo online školenie vieme zorganizovať po celom území SR.

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.

Školenie s nami

Prečo absolvovať WordPress kurzy s nami

🎥 Prístupy do online videí: Ako jediná firma na Slovensku máme spracovaný kompletný WordPress aj vo videách, kde je aktuálne 77 videí a skoro 4 hodiny WordPressu. Od základov až po pokročilých. Sem získajú Vaši zamestnanci prístup na 6 až 12 mesiacov.

Referencie: množstvo spokojných klientov.

💶 Férové ceny: od 39 € za 1 osobu na deň.

💻 Zapožičanie techniky: na každé školenie Vám vieme zabezpečiť projektor aj notebooky.

🏢 Poskytnutie priestorov: kurzy WordPressu môžeme pokojne zorganizovať aj u nás.

🖋️ Testovanie zamestnancov: zaradíme Vašich zamestnancov do skupín a odporučíme osnovu na mieru.

📚 Vlastné materiály a príklady do praxe: všetko zamerané na každodennú prax s WordPressom.