fbpx
ADS kurzy - Šurina Michal
Google Ads

Google Ads kurzy a školenia

🏢 Až 95% našich kurzov a školení organizujeme ako vzdelávanie zamestnancov firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií.

Máme 12 ročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné, preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne Google Ads školení podľa Vašich potrieb a predstáv.

Vyhodnotíme zameranie Vašej firmy, spravíme analýzu kľúčových slov na produktov a služby, ktoré ponúkate a navrhneme na školení kampane a reklamnú stratégiu tak, aby bola efektívna na Vašu firmu.

Šurina Michal - lektor

Kto tieto kurzy školí

Kurzy Google Ads pre firmy a zamestnancov u nás zabezpečuje lektor Michal Šurina.
Školeniam pre firmy na mieru sa venuje už viac ako 12 rokov a aktívnemu nastavovaniu reklám a práci v Google Ads (AdWords) 6 rokov. Čo si myslia o jeho školeniach naši klienti, si viete prečítať v sekcii referencie.

Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Kurzy v ponuke

Google Ads kurzy v ponuke

Ponúkame Vám kurzy cielenej a efektívnej reklamy v Google Ads. Školenie bude zamerané na zameranie (služby a produkty) Vašej firmy.

Pre koho sú kurzy určené

Pre koho sú kurzy určené

Naše kurzy a školenia z Google Ads – nastavenie efektívnych reklamných kampaní sú určené pre bežných používateľov Google Ads. Reklamy na internete prostredníctvom vyhľadávača Google a video kanála YouTube sú čoraz viac populárne aj na Slovenskom trhu.

Ak potrebujete vytvoriť efektívne a cielené reklamné kampane na svoje produkty a služby, avšak nechce sa Vám platiť stovky až tisíce eur za správu od reklamnej agentúry, jednou z možností je, absolvovať náš kurz a začať si reklamy v Google Ads spravovať sami.

Osnova kurzov

Obsah a osnova školenia z Google Ads (AdWords)

Obsah školení Vám pripravíme na mieru, podľa potrieb a požiadaviek Vašich zamestnancov. Zhodnotíme zameranie Vašej firmy, prejdeme si aké produkty a služby ponúkate. Vytvoríme školenie presne na zameranie Vašej firmy. Nemáme problém s ničím, čo sa týka Google Ads. Nemáme striktné osnovy, ktorých sa musíme na školení držať. Školíme a učíme to, čo potrebujete.

Nevadia nám žiadne požiadavky, ktoré budú Vaši zamestnanci mať ani priamo na školení. Pokojne premostíme a ukážeme im to, čo ich zaujíma a čo potrebujú. V tomto sme výnimoční a nedržíme sa striktnej osnovy.

😲 Od nás nebudete nikdy počuť vety: Toto Vám nevysvetlím, nie je to v osnove. Toto máme v inom kurze.
Áno, asi sa pozastavíte a chytíte za hlavu, aj my sme sa, ale od klientov sme počuli, že lektori od niektorej konkurencie to na školeniach vraveli.

Aké sú najčastejšie požiadavky od firiem, aby sme školili:

  • Kurzy pre používateľov vo vyhľadávacej sieti: čo je to PPC reklama aké možnosti ponúka Google Ads, aký je princíp reklamy v Google Ads, aké druhy reklám ponúka, vysvetlíme Vám ako Google zobrazuje inzerentov, povieme Vám koľko bude reklama stáť, aké možnosti nastavenia cien Google Ads ponúka, ako funguje denný limit, ak ešte nemáte účet ukážeme Vám ako si ho založiť, na čo si pri založení dať pozor, priblížime Vám pojmy: kampaň, reklamná skupina, reklama a kľúčové slová, povieme si aké možnosti zhody Google Ads ponúka, dáme Vám rôzny tipy a triky, kde hľadať kľúčové slová na svoje kampane, povieme si o možnostiach, ktoré ponúkajú kampane, ako tvoriť texty pri reklamách, prakticky Vám ukážeme ako pracovať s kľúčovými slovami, ako pridávať vylučujúce kľúčové slová, ako si nastaviť rozšírenia pre kampane, reklamné skupiny alebo reklamy a ešte oveľa viac… toto všetko si samozrejme ukážeme na praktických príkladoch, zameraných práve na Vašu firmu, služby a produkty.
Objednávka

Máme záujem o cenovú ponuku

Termíny a dĺžka

Dĺžka kurzov a forma školenia

Aktuálne ponúkame prezenčné kurzy, živé online kurzy a video online kurzy. Je teda iba na Vás, akú formu kurzov vyžadujete a ktorá Vám najviac vyhovuje.

🧑 Najčastejšie školíme skupiny 8-12 zamestnancov alebo 4-7 zamestnancov. Nemáme však problém zorganizovať aj školenie pre menšie skupiny, prípadne individuálny kurz alebo kurzy s viac ako 12 účastníkmi (to však neodporúčame kvôli zabezpečenie maximálnej kvality).

🗓️ Google Ads kurz pre používateľov odporúčame absolvovať 2 dni. V takom rozsahu, aký sme vypísali v osnovách.

Spolupráca v kurzoch

Ako funguje spolupráca

Ako prvé nám, prosím, vyplňte formulár na nezáväznú cenovú ponuku. V prípade, ak sa potrebujete poradiť, budeme radi, ak nám zavoláte 0903 673 463 alebo napíšete na email lektor@itlektor.eu, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Prípadne odporučíme, čo je najlepšie a zladíme Vaše požiadavky.

Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na školenie z Google Ads, kde Vám okrem kvalitného školenia darujeme aj množstvo bonusov, ktoré iné slovenské firmy neponúkajú.

Kde školíme

Kde školíme najčastejšie

Prezenčné alebo online školenie vieme zorganizovať po celom území SR.

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.

Školenie s nami

Prečo absolvovať Google Ads kurzy s nami

Referencie: množstvo spokojných klientov.

💶 Férové ceny: od 49 € za 1 osobu na deň.

💻 Zapožičanie techniky: na každé školenie Vám vieme zabezpečiť projektor aj notebooky.

🏢 Poskytnutie priestorov: kurzy Google Ads môžeme pokojne zorganizovať aj u nás.

🖋️ Testovanie zamestnancov: zaradíme Vašich zamestnancov do skupín a odporučíme osnovu na mieru.

📚 Vlastné materiály a príklady do praxe: všetko zamerané na každodennú prax s Google Ads.