fbpx
Ako sa naučit Excel - Šurina Michal

Microsoft Excel

Microsoft Excel​​ ako súčasť balíku Microsoft Office je potrebné ovládať, pokiaľ sa s ním stretávame najmä v pracovnom živote. Existuje viacero spôsobov, ako sa tento program naučiť rýchlo a​​ efektívne.

Jedna možnosť je pomocou kurzov, ktorými Vás náš lektor Michal Šurina prevedie a vysvetlí Vám celú problematiku veľmi profesionálne a zároveň zrozumiteľne.​​

Samoštúdium – Články a videá

Ak však nemáte čas navštevovať kurzy, môžete to skúsiť aj samostatne a pomáhať si rôznymi​​ odbornými článkami,​​ videami​​ a knihami. Táto metóda si však vyžaduje oveľa viac ochoty a motivácie vedieť sa sústrediť, naštudovať si spomínané materiály a v prípade nejasností si vedieť poradiť sám. Spomínané online Excel videá a návody nájdete aj v bezplatnej forme na​​ portáli youtube.

Online videá z Excelu pre samoukov

Ak by ste mali záujem o takýto spôsob samo vzdelania a radi by ste si prešli jednotlivé kroky a postupy uceleným a jednotným spôsobom, môžete sa na nás obrátiť a my Vám radi poskytneme materiály, ktoré pripravil náš skúsený lektor​​ Michal Šurina. Pripravil pre Vás sériu​​ online e-learningových videí​​ s nahovoreným sprievodcom, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v množstve noviniek a ďalších zaujímavých krokov a akcií v programe Excel.

Ukážka z online kurzu

Excel kurzy a školenia pre firmy a zamestnancov

Naša firma sa primárne zameriava na​​ školenie a vzdelávanie firiem, organizácií, podnikov a štátnych alebo neštátnych inštitúcií. Máme dlhoročné skúsenosti s organizovaním školení a kurzov pre jednotlivcov alebo skupiny.

Uvedomujeme si, že vzdelávanie firemných zamestnancov je od vzdelávania širokej verejnosti odlišné. Preto ku každému klientovi (firme) pristupujeme individuálne. Zhodnotíme Vaše potreby, firemné zameranie a pripravíme osnovy presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

V prípade záujmu o firemné Excel školenie nás neváhajte kontaktovať.

Individuálne doučovanie z Excelu

V prípade, ak Vám nevyhovuje samoštúdium, online videá ani skupinové kurzy, máme pre Vás ešte možnosť individuálneho doučovania z Excelu, kde sa bude lektor venovať iba Vám.

Doučovanie z Excelu je zamerané na Vami zvolené nástroje a možnosti Excelu, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci.

Potrebujete pomôcť - Šurina Michal
Viac informácií...
Šurina Michal: Svoje dlhoročné skúsenosti a know-how z používania rôznych počítačových programov som pretavil aj do tohto článku. Verím, že Vám vedomosti, ktoré nadobudnete pomôžu k lepšej práci a efektivite.