fbpx

Čo je to Canva?

Canva je bezplatný program na webovej platforme alebo ako aplikácia do mobilu, tabletu. Tento program je určený na jednoduchú tvorbu grafického materiálu. Canva vznikla už v roku 2012.

Podľa autorov Canvy je tvorba profesionálneho dizajnu s týmto programom hračkou.

Canva - čo to je

Ako pracovať s programom Canva?

Pripravili sme pre Vás online video kurz Canvy, kde nájdete kompletne vysvetlené možnosti a ponuku.

Prihláste sa do kurzu už dnes

Aké balíky a plány Canva ponúka

  1. Zadarmo: Tento balík je vhodný pre všetkých používateľov, ktorí chcú tvoriť dizajny, sami, alebo spoločne s ostatnými. Nevyžadujú sa žiadne skúsenosti s tvorbou dizajnov a služba je navždy zadarmo. Obmedzenie máte v používaní šablón, fotografií a iných dizajnových prvkov. Avšak, aj v zadarmo verzii nájdete veľké množstvo profi fotiek a šablón.
  2. Pro: Táto forma balíka je vhodná pre používateľov, ktorí majú záujem o prístup k prémiovému obsahu (fotkám, šablónam, filtrom, videám a iným možnostiam…).
  3. Pre tímy: Tento balík je určený pre tímy všetkých veľkostí, ktoré chcú tvoriť obsah spoločne, s prémiovými pracovnými nástrojmi a postupmi schvaľovania.
Viac informácií...
Šurina Michal: Svoje dlhoročné skúsenosti a know-how z používania rôznych počítačových programov som pretavil aj do tohto článku. Verím, že Vám vedomosti, ktoré nadobudnete pomôžu k lepšej práci a efektivite.