fbpx
Excel pre samoukov - Šurina Michal

Ako sa naučím Excel sám

V tomto článku Vám priblížime možnosti učenia nástrojov z Excelu pre samoukov. Náš lektor a guru na Excel – Ing. Michal Šurina má pre Vás viaceré možnosti, tipy a triky, ktoré pre Vás pripravil.

Excel online video kurzy

Chcete sa naučiť kompletný Excel z pohodlia Vášho domu? Práve pre Vás sú vhodné naše online kurzy Excelu.

Nájdete v nich stovky videí, desiatky hodín vedomostí a to všetko vysvetlené na reálnych príkladoch z praxe.

Pripravili sme pre Vás: Excel kurz – Zo začiatočníka – pokročilý, v ktorom nájdete kompletne spracovaný a vysvetlený Excel od úplných základov až po pokročilé veci, vrátane makier.

V našej ponuke nájdete aj špecializované kurzy, ktoré sú určenú úplným začiatočníkom – Excel – Zo začiatočníka – mierne pokročilý.

Následne špecifické kurzy –  Excel – Kontingenčné tabuľky, resp. Excel – Funkcie a vzorce.

Pre náročných sme spracovali aj kurz VBA – Programovanie v Exceli.

Kurzy pre Vás pripravil náš lektor​​ a guru na Excel – Ing. Michal Šurina, ktorý organizuje kurzy a školenia primárne pre firmy a zamestnancov, kde je veľmi žiadaný a vyhľadávaný.

V prípade, ak chcete získať aj Vy jeho vedomosti a prax, tento online kurzy Excelu sú tie pravé. Pridajte sa aj Vy do​​ najlepšieho slovenského online kurzu na Excel.

Excel články, tutoriály a návody

Na našej webovej stránke nájdete množstvo článkov na vysvetlene​​ kompletnej práce s Excelom. Nájdete u nás návody od úplných základov, až po pokročilú prácu s Excelom. Všetky vedomosti sú vysvetlené na príkladoch a ukážkach do praxe. Viac nájdete na stránke​​ Excel – články a návody.

Excel videá

Vieme, že lepšie je 3x vidieť ako 100x čítať. Práve preto, pre Vás pravidelne pripravujeme a zverejňujeme Excel tutoriály aj vo forme video návodov. Tie nájdete zverejnené na našej stránke​​ Excel video návody. V prípade, ak nechcete zmeškať ani jedno naše video prihláste sa na odber nášho​​ YouTube kanálu.

Video: Ukážka z našich videí

Nestačí Vám už samoštúdium? Radi Vám pomôžeme

Dostali ste sa do bodu, kedy Vám už samoštúdium nestačí? Nevadí, pomôžeme Vám. Ponúkame Vám​​ individuálne doučovanie z Excelu​​ alebo​​ prezenčné kurzy z Excelu pre firmy a zamestnancov.