fbpx
Kontingenčné tabuľky online kurz - Šurina
Informácie

Excel online kurze: Kontingenčné tabuľky (Pivot Tables) sa oboznámite s kompletnou prácou s týmto nástroj. Nájdete v ňom viac ako 20 videí, ktoré spolu trvajú viac ako 1,5 hodiny. Vysvetlíme Vám kontingenčky od úplných základov tak, že Vám už nikdy nebudú robiť problémy. Pozrite si referencie od našich klientov, ktorí si tento Excel online kurz zakúpili.

Rýchle info o kurze

Cena kurzu: 49,00 €
Počet videí: 20
Dĺžka kurzu: 1,5 hodiny
Licencia: Doživotná
Mám záujem: Objednajte tu

🖥️ Tento kurz je vhodný pre všetkých, nezáleží na tom či pracujete s Excelom pravidelne na pokročilej úrovni alebo ste sa s prácou v Exceli vôbec nestretli. Kontingenčné tabuľky nevyžadujú predchádzajúcu znalosť z Excelu.

Môžete byť: dátový analytik, kontrolór, manažér, vedúci, riaditeľ, office asistent, mzdár, účtovník, personalista, administratívny pracovník alebo človek hľadajúci si nové zamestnanie… V dnešnej dobe sa pri kancelárskej práci s Excelom kontingenčným tabuľkám pravdepodobne nevyhnete.

Garantujeme Vám, že po absolvovaní kurzu, budete pri práci s Excelom oveľa efektívnejší. Áno, nepreháňame. Robotu, ktorú ste možno robili hodiny s kontingenčnými tabuľkami zvládnete za pár klikov. Týmto kurzom sme už pomohli tisícom ľudí, ktorí stratili strach pri práci s Excelom, začali byť sebaistejší, efektívnejší, sú oporou a poradcami pre svojich kolegov, našli si novú prácu a vytúžené zamestnanie… Prečítajte si príbehy našich klientov a ich názory na tento online kurz z Excelu.

📑 Tento kurz je zameraný na prax. Obsahuje stručné, prehľadné a logicky na seba nadväzujúce videá. Preto odporúčame aspoň 1x pozrieť si náš kurz úplne od začiatku až do konca. Avšak, videá sú hneď aktívne všetky. Takže, ak si potrebujete pozrieť niektorú sekciu a časť kurzu, pokojne môžete.

✅ Pozrite si celú osnovu tohto kurzu.

🎥 Tu si môžete pozrieť ako vyzerá náš systém a ukážkové video.

Objednávka

Objednajte si náš kurz

Osnova kurzov

Čo všetko sa naučíte?

V tomto online kurze Vás naučíme prácu s kontingenčnými tabuľkami od úplných základov až po pokročilé veci. Pozrite si našu podrobnú osnovu. Ak by ste potrebovali vedieť aj iné nástroje Excelu, odporúčame náš kurz Excel: Zo začiatočníka na pokročilého.

Chýba Vám niečo? Nevadí! Napíšte nám… Pravidelne do kurzu pridávame nové videá, takže si kúpou tohto online kurzu kupujete už aj nové videá. To znamená, že od Vás v budúcnosti nebudeme pýtať žiadne ďalšie poplatky. Do kurzu máte doživotný prístup.

Peniaze

Nekupujete mačku vo vreci

V kurze máme tisíce ľudí a stovky z nich vyjadrili svoju maximálnu spokojnosť s týmto kurzom či už anonymnými formulármi, alebo verejnými referenciami na Facebooku, alebo na Google moja firma. U nás teda mačku vo vreci nekupujete!

Aj keď nám to zákon neprikazuje, sme si natoľko vedomí kvalitou našich kurzov, že Vám poskytujeme vrátenie peňazí vo výške 100% do 14 dní. Stačí, ak nám napíšete, že Vám kurz nevyhovuje a bez otázok Vám vrátime plnú sumu.

Šurina Michal - lektor

Autor kurzu

Tento online kurz na konitingenčné tabuľky vytvoril: Michal Šurina

Michal sa venuje aktívnej práci s Excelom už viac ako 14 rokov. Z toho 9 rokov programuje v jazyku VBAŠkolenia a kurzy pre firmy a organizácie organizuje už 10 rokov. Za tento čas vyškolil tisíce zamestnancov zo stoviek firiem.

Všetky tieto skúsenosti, know-how a dlhoročné príklady z praxe pretavil do tohto nášho online kurzu. Ak by ste na Slovensku hľadali online kurz z Excelu, ktorý je viac zameraný na kontingenčné tabuľky do praxe, efektivitu, know-how a prehľadnosť, tak nenájdete. Jeho kurz aktuálne obsahuje 20 videí, ktoré predstavujú 1,5 hodiny vedomostí.

Čo si o Michalovom Excel online kurze myslia naši klienti, si môžete prečítať tu.

Základné informácie

Základné informácie

💶 Cena kurzu: 49,00 €

🎥 Počet videí: 20 ks

Dĺžka kurzu: 1,5 hodiny

📌 Licencia: doživotná pre 1 osobu (1x zaplatíte a prístup máte 24/7)

Bonusy: materiály, príklady, testy, pravidelne nové videá

🚩 Certifikát: po skončení kurzu získate osvedčenie o absolvovaní

Objednávka

Objednajte si náš kurz

Ako to funguje

Ako to funguje a čo budem potrebovať

Čo budete potrebovať:

  1. Základné znalosti práce s PC.
  2. Zariadenie s internetom a prehliadačom (Mozilla, Chrome, Explorer…), kde si budete videá pozerať: počítač, mobil, tablet, notebook, televízor…
  3. Chuť učiť sa nové veci.

Ako to funguje:

  1. Ako prvé nám, prosím, vyplňte objednávku v tejto časti.
  2. Do pár sekúnd / minút Vám príde e-mail o Vašej objednávke. V e-maily nájdete pokyny na registráciu do nášho systému online videí na stránke: www.onlinevidea.eu. Ak by Vám email neprišiel, dajte nám, prosím, vedieť.
  3. Prosím, zaregistrujte sa na online videách. Urýchlite tak aktiváciu kurzu.
  4. My Vám objednávku potvrdíme a pošleme zálohovú / ostrú faktúru. Ak ste medzičasom vykonali aj registráciu v našom systéme, kurzy Vám aktivujeme okamžiteNečakáme na platbu. V tomto sme úplne iní, ako naša konkurencia. Môžete sa tak začať vzdelávať okamžite a faktúru nám uhradíte dodatočne.
Pomôžeme Vám

Potrebujete poradiť alebo ste firma?

Neviete si dať rady, či je tento kurz vhodný pre Vás alebo Vašich zamestnancov a kolegov? Máte nejaké dodatočné otázky? Potrebujete viac licencií pre viac osôb?

Žiaden problém! Pokojne nám zavolajte na 0903 673 463 alebo napíšte na lektor@itlektor.eu.

Radi Vám odpovieme na všetky otázky, prípadne spracujeme cenovú ponuku s množstevnou zľavou.

Video

Ukážka z kurzu

Video a kamera

Aká je kvalita videí

Čo sa týka obsahovej kvality našich videí, tak tie informácie nájdete v časti referencie. Ak ide o technickú kvalitu videí, tak väčšina videí je nahraná v kvalite Full HD (1080p). Ide o širokouhlý pomer 16:9, kde máme rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov. Čiže takto dostávame až 2 milióny obrazových bodov. Inak povedané, naše videá si pustíte vo vysokej kvalite na stolných PC, notebookoch, televízoroch, projektoroch, ale pokojne aj mobiloch a tabletoch.

Nové videá, ktoré nahrávame, máme už v kvalite 4k, ktorá naše videá posúva do inej “dimenzie”. 🙂 Dostávame tak až 4x viac obrazových bodov. Sme niekde na úrovni 8,3 milióna. Takže, ak máte 4k televízor alebo monitor, tak pozeranie našich online videí pre Vás bude zážitok. Nie iba edukačný, ale aj vizuálny. 🙂

Obsah a osnova kurzu

Osnova a obsah kurzu

Ako pracovať s kontingenčnými tabuľkami v Exceli?

Tabuľka k videám

1. Kedy a načo používať kontingenčky? (8:29)
2. Ako vytvoriť kontingenčnú tabuľku? (7:01)
3. Funkcie a viacnásobné položky v kontingenčkách (3:25)
4. Funkcia COUNT – počet – práca s identifikátormi (2:05)
5. Karta Návrh – dizajn a rozloženie kontingečných tabuliek (7:24)
6. Práca s filtrami (3:37)
7. Výpočty a vzorce v kontingenčkách (9:18)
8. Percentuálne pomery a podiely (5:04)
9. Zbaľovacie a rozbaľovacie pole +/- (2:24)
10. Vypisovanie číselných hodnôt (4:51)
11. Tvorba skupín a zoskupovanie dát (3:02)
12. Zoskupovenie času a dátumu (3:22)
13. Obnovenie a rozšírenie zdrojových údajov (3:31)
13.1. Rozšírenie zdrojovej tabuľky pre viaceré KT
14. Viacnásobné filtrovanie v kontingenčkách (7:18)
15. Vymazanie, presunutie a označenie kontingenčky (2:28)
16. Kontingenčný graf (3:55)
17. Filtre, polia a tlačidlá +/- (2:28)
18. Kopírovanie kontingenčnej tabuľky (3:06)
19. Dvojklik (2x klik) v kontingenčných tabuľkách (2:40)

TEST – Kontingenčné tabuľky (6:16)

Loading...
Cena celkom k úhrade: 0 EUR
* Povinné polia