fbpx
Outlook online kurz - Šurina Michal
Informácie

Popis kurzu

V Outlook online kurze sa oboznámite s kompletnou prácou v programe Outlook. V kurze sa momentálne nachádza 56+ videí – t.j. 127 minút Outlooku, ku ktorým získate plný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek, nových aktualizácii od firmy Microsoft a pod.

Rýchle info o kurze

Cena kurzu: 39,00 €
Počet videí: 56
Dĺžka kurzu: 2 hodiny
Licencia: Doživotná
Mám záujem: Objednajte tu

Program Outlook od firmy Microsoft je najpoužívanejším emailovým klientom na svete. Používa sa na prijímanie a odosielanie emailov, ktoré môžu byť kategorizované alebo archivované do rôznych priečinkov, podpriečinkov a pod. Môžete tak zamerať svoju pozornosť na správy, ktoré sú pre Vás dôležité a prioritné.

Do Outlooku si môžete pridávať viaceré emailové kontá, napríklad: súkromný email, pracovný email alebo email určený na „spam poštu“. Outlook tak ponúka širokú škálu činností, ktoré sa dajú s emailmi robiť.

A to samozrejme nie je všetko. Môžete si vytvárať, spravovať a zdieľať svoje súkromné alebo pracovné kalendáre, ktoré Vám uľahčia plánovanie činností, schôdzí a rôznych meetingov. Vďaka Outlooku máte tiež všetky kontakty na jednom mieste. Práca s prehľadným adresárom je veľmi jednoduchá, intuitívna a užitočná.

Ak si hľadáte prácu v administratívne, tak zručnosti programu Outlook, rovnako ako aj Excelu a Wordu sú dnes brané ako samozrejmosť. Všetky tieto spomínané nástroje programu Outlook máme v tomto našom online kurze vysvetlené na jednoduchých, prehľadných a stručných videách.

🖥️ Tento kurz je vhodný pre všetkých, nezáleží na to, či ste s Outlookom ešte nerobili alebo ho používate na dennej báze, každý si príde na svoje. Vysvetlíme Vám nástroje a možnosti programu Outlook od úplných základov. Tento kurz bude prínosom pre každého, kto uvažuje nad používaním programu Outlook.

Garantujeme Vám, že po absolvovaní kurzu, budete pri práci s Outlookom oveľa efektívnejší a sebavedomejší. Týmto kurzom sme už pomohli stovkám ľudí, ktorí začali byť sebaistejší, efektívnejší a aj lepšie znalosti Outlooku im pomohli nájsť si novú prácu a vytúžené zamestnanie…

📑 Tento kurz je rozdelený do praktických celkov, ktoré obsahujú stručné, prehľadné a logicky na seba nadväzujúce videá. Preto odporúčame aspoň 1x pozrieť si náš kurz úplne od začiatku až do konca. Nie je to však povinné. Videá sú hneď aktívne všetky, takže ak si potrebujete pozrieť niektorú sekciu a časť kurzu, pokojne môžete.

✅ Pozrite si celú osnovu tohto kurzu.

🎥 Tu si môžete pozrieť ako vyzerá náš systém a ukážkové video.

Osnova kurzov

Čo všetko sa naučíte?

V tomto online kurze z Outlooku Vám ukážeme a naučíme Vás:

Prácu s e-mialmi: ako si pridať e-mail do Outlooku, aké možnosti Vám pri písaní a čítaní e-mailom Outlook ponúka, ako Vám dokáže e-mail prečítať počítač, aj po slovensky… ako používať kópie, skryté kópie, ako naplánovať odoslanie e-mailu, ako do e-mailov pridávať prílohy, tabuľky, obrázky, ako si pridať do e-mailu podpisy, ako si zapnúť revíziu gramatiky, a množstvo iných tipov a trikov.

Prácu s adresárom: priblížime Vám prácu s adresárom a kontaktami ľudí, ako si ich pridávať, ako ich spravovať a upravovať, ako si ich viete zaradiť do skupín, aby ste im jednoduchšie poslali e-maily, aké možnosti ponúka Outlooku pri zobrazovaní, ako riešiť v Outlooku hromadnú korešpondenciu, ako preposielať kontakty a pod.

Práca s kalendármi: vysvetlíme Vám kedy a ako kalendáre v Outlooku používať, ako ich vytvoriť, ako z nich zdielať činnosti a schôdze, ako ich posielať v prílohe, a ako si ich nastaviť a uľahčiť s nimi prácu…

Práca s úlohami, poznámkami a priečinkami: vysvetlíme Vám čo sú to úlohy, ako si ich plánovať, ako ich priraďovať iným ľuďom a pod., ukážeme Vám kedy a ako používať poznámky, ako si plánovať priečinky pre e-maily, kalendáre aj úlohy…

Chýba Vám niečo? Nevadí! Napíšte nám… Pravidelne do kurzu pridávame nové videá, takže si kúpou tohto online kurzu kupujete už aj nové videá. To znamená, že od Vás v budúcnosti nebudeme pýtať žiadne ďalšie poplatky. Do kurzu máte doživotný prístup.

Peniaze

Nekupujete mačku vo vreci

V kurzoch máme stovky ľudí a desiatky z nich vyjadrili svoju maximálnu spokojnosť s týmto kurzom či už anonymnými formulármi, alebo verejnými referenciami na Facebooku, alebo na Google moja firma. U nás teda mačku vo vreci nekupujete!

Aj keď nám to zákon neprikazuje, sme si natoľko vedomí kvalitou našich kurzov, že Vám poskytujeme vrátenie peňazí vo výške 100% do 14 dní. Stačí, ak nám napíšete, že Vám kurz nevyhovuje a bez otázok Vám vrátime plnú sumu.

Šurina Michal - lektor

Autor kurzu

Tento online kurz z Outlooku vytvoril: Michal Šurina

Michal sa venuje aktívnej práci s Outlookom už viac ako 16 rokov. Školenia a kurzy pre firmy a organizácie organizuje už 12 rokov. Za tento čas vyškolil tisíce zamestnancov zo stoviek firiem.

Všetky tieto skúsenosti, know-how a dlhoročné príklady z praxe pretavil do tohto nášho online kurzu.

Čo si o Michalových online kurzoch myslia naši klienti, si môžete prečítať tu.

Základné informácie

Nekupujete mačku vo vreci

💶 Cena kurzu: 39,00 €

🎥 Počet videí: 56 ks

Dĺžka kurzu: 2 hodiny

📌 Licencia: doživotná pre 1 osobu (1x zaplatíte a prístup máte 24/7)

Bonusy: pravidelne nové videá

🚩 Certifikát: po skončení kurzu získate osvedčenie o absolvovaní

Ako to funguje

Ako to funguje a čo budem potrebovať

Čo budete potrebovať:

  1. Základné znalosti práce s PC.
  2. Zariadenie s internetom a prehliadačom (Mozilla, Chrome, Explorer…), kde si budete videá pozerať: počítač, mobil, tablet, notebook, televízor…
  3. Chuť učiť sa nové veci.

Ako to funguje:

  1. Ako prvé nám, prosím, vyplňte objednávku v tejto časti.
  2. Do pár sekúnd / minút Vám príde e-mail o Vašej objednávke. V e-maily nájdete pokyny na registráciu do nášho systému online videí na stránke: www.onlinevidea.eu. Ak by Vám email neprišiel, dajte nám, prosím, vedieť.
  3. Prosím, zaregistrujte sa na online videách. Urýchlite tak aktiváciu kurzu.
  4. My Vám objednávku potvrdíme a pošleme zálohovú / ostrú faktúru. Ak ste medzičasom vykonali aj registráciu v našom systéme, kurzy Vám aktivujeme okamžite. Nečakáme na platbu. V tomto sme úplne iní, ako naša konkurencia. Môžete sa tak začať vzdelávať okamžite a faktúru nám uhradíte dodatočne.
Pomôžeme Vám

Potrebujete poradiť alebo ste firma?

Neviete si dať rady, či je tento kurz vhodný pre Vás alebo Vašich zamestnancov a kolegov? Máte nejaké dodatočné otázky? Potrebujete viac licencií pre viac osôb?

Žiaden problém! Pokojne nám zavolajte na 0903 673 463 alebo napíšte na lektor@itlektor.eu.

Radi Vám odpovieme na všetky otázky, prípadne spracujeme cenovú ponuku s množstevnou zľavou.

Video

Ukážka kurzu

Video a kamera

Aká je kvalita videí

Čo sa týka obsahovej kvality našich videí, tak tie informácie nájdete v časti referencie. Ak ide o technickú kvalitu videí, tak väčšina videí je nahraná v kvalite Full HD (1080p). Ide o širokouhlý pomer 16:9, kde máme rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov. Čiže takto dostávame až 2 milióny obrazových bodov. Inak povedané, naše videá si pustíte vo vysokej kvalite na stolných PC, notebookoch, televízoroch, projektoroch, ale pokojne aj mobiloch a tabletoch.

Nové videá, ktoré nahrávame, máme už v kvalite 4k, ktorá naše videá posúva do inej „dimenzie“. 🙂 Dostávame tak až 4x viac obrazových bodov. Sme niekde na úrovni 8,3 milióna. Takže, ak máte 4k televízor alebo monitor, tak pozeranie našich online videí pre Vás bude zážitok. Nie iba edukačný, ale aj vizuálny. 🙂

Obsah a osnova kurzu

Osnova a obsah kurzu

1. Intro
Čo sa v kurze naučíte? (1:06)
Prostredie Outlooku (2:35)

2. Pridanie emailového konta
2.1 – Pridanie emailu (3:27)

3. Emaily | Správy – Písanie emailov a ich možnosti
3.1 – Vytvorenie emailu (0:15)
3.2 – Kópia a skrytá kópia (1:11)
3.3 – Formátovanie textu (1:37)
3.4 – Prílohy – Súbory (1:07)
3.5 – Prílohy – Vizitky (2:17)
3.6 – Prílohy – Kalendár (4:54)
3.7 – Prílohy – Správy a úlohy (1:17)
3.8 – Nastavenie dôležitosti (1:38)
3.9 – Diktovanie emailov (1:37)
3.10 – Čítanie emailov (1:48)
3.11 – Podpisy (6:35)
3.12 – Tabuľky (2:21)
3.13 – Obrázky z počítača a online (2:57)
3.14 – Ilustrácie ostatné (1:46)
3.15 – Prepojenie na webstránku (3:09)
3.16 – Záložky (3:23)
3.17 – Rýchle časti (1:10)
3.18 – Ostatné nástroje karty Vložiť (2:51)
3.19 – Motívy, farby, písma, farba strany (1:44)
3.20 – Ankety a hlasovanie (4:18)
3.21 – Presunutie emailu po odoslaní (1:16)
3.22 – Zdržanie emailu a preposielanie odpovedí (1:55)
3.23 – Revízia – Gramatika, prekladač, počet slov, synonymický slovník (4:24)

4. Emaily | Správy – Odpovede
4.1 – Nástroje pri odpovedaní na email (0:24)
4.2 – Ignorovanie pošty, spam, nevyžiadaná (2:08)
4.3 – Odstránenie vs. Archív (4:01)
4.4 – Odpovedanie na email (0:58)
4.5 – Odpovedať schôdzou (1:57)
4.6 – Označiť ako neprečítaný, prečítaný, pridanie príznaku (1:45)

5. Emaily | Správy – Jednotlivé karty
5.1 – Domov – ponuka (1:02)
5.2 – Nastavenie pravidiel (4:01)
5.3 – Filtrovanie emailov (2:06)
5.4 – Karta – Zobraziť (6:33)

6. Adresár | Ľudia – kontakty
6.1 – Adresár a jeho možnosti (0:47)
6.2 – Nový kontakt a ich možnosti (3:16)
6.2.1 – Pridanie nového kontaktu z emailu (0:32)
6.3 – Vytvorenie skupiny kontaktov (3:31)
6.4 – Možnosti zobrazenia kontaktov (0:28)
6.5 – Hromadná korešpondencia (1:54)
6.6 – Preposielanie kontaktov (0:42)
6.7 – Zobraziť – karta (0:53)

7. Kalendáre
7.1 – Kalendáre – predstavenie (0:44)
7.2 – Vytvorenie kalendára (1:36)
7.3 – Zobrazenie kalendárov (2:47)
7.4 – Plánovaná činnosť (5:39)
7.5 – Plánovaná schôdza (2:10)
7.6 – Zobraziť – karta (1:47)

8. Úlohy
8.1 – Čo sú to úlohy a načo slúžia (0:39)
8.2 – Vytvorenie úlohy (0:52)
8.3 – Možnosti úloh a karta – Domov (4:28)
8.4 – Zobraziť – karta (0:52)

9. Poznámky
9.1 – Poznámky a práca s nimi (2:32)

10. Priečinky
10.1 – Priečinky a práca s nimi (3:44)