fbpx
Office online kurz - Šurina Michal
Informácie

Popis kurzu

V Microsoft Office online kurzoch: Excel, VBA – programovanie, Word, PowerPoint, Access, Outlook a PowerBI sa oboznámite s kompletnou prácou s týmito programami a aplikáciami. Nájdete v ňom viac ako 679 videí, ktoré spolu trvajú viac ako 35,5 hodín.

Pozrite si referencie od našich klientov, ktorí si naše online kurz zakúpili.

Rýchle info o kurze

Cena kurzu: od 39,00 € / 1 kurz
Počet videí: 679
Dĺžka kurzu: 35,5 hodín
Licencia: Doživotná
Mám záujem: Registrácia tu

🖥️ Naše online kurzy sú vhodné pre všetkých, začiatočníkov, mierne pokročilých aj pokročilých. V dnešnej dobe sa pri práci s počítačom týmto programom pravdepodobne nevyhnete. V našich kurzoch si prídu na svoje všetci.

Garantujeme Vám, že po absolvovaní našich kurzov, budete pri práci s daným programom oveľa efektívnejší. Týmito kurzami sme už pomohli tisícom ľudí, ktorí stratili strach pri práci s Excelom, Wordom, Outlookom, PowerPointom, Accessom, Power BI a programovaním vo VBA. Začali byť sebaistejší, efektívnejší, sú oporou a poradcami pre svojich kolegov, našli si novú prácu a vytúžené zamestnanie…

Prečítajte si príbehy našich klientov a ich názory na naše online počítačové kurzy.

📑 Naše kurzy sú rozdelené do praktických celkov, ktoré obsahujú stručné, prehľadné a logicky na seba nadväzujúce videá. Preto odporúčame aspoň 1x pozrieť si náš kurz úplne od začiatku až do konca. Veľa pokročilých používateľov nám do emailu písalo, že aj v ľahších častiach kurzu našli tipy a triky o ktorých netušili, že sa v daných programoch nachádzajú. Nie je to však povinné. Videá sú hneď aktívne všetky, takže ak si potrebujete pozrieť niektorú sekciu a časť kurzu, pokojne môžete.

✅ Pozrite si celú osnovu tohto kurzu.

🎥 Tu si môžete pozrieť ako vyzerá náš systém a ukážkové video.

Objednávka

Objednajte si náš kurz

Osnova kurzov

Čo všetko sa naučíte?

Naše online video kurzy Microsoft Office sú zamerané na programy a aplikácie: Excel, VBA programovanie, Word, PowerPoint, Power BI, Access a Outlook.

Kurzy sú zamerané úrovne: začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý a expert.

Peniaze

Nekupujete mačku vo vreci

V kurzoch máme tisíce ľudí a stovky z nich vyjadrili svoju maximálnu spokojnosť s týmto kurzom či už anonymnými formulármi, alebo verejnými referenciami na Facebooku, alebo na Google moja firma. U nás teda mačku vo vreci nekupujete!

Aj keď nám to zákon neprikazuje, sme si natoľko vedomí kvalitou našich kurzov, že Vám poskytujeme vrátenie peňazí vo výške 100% do 14 dní. Stačí, ak nám napíšete, že Vám kurz nevyhovuje a bez otázok Vám vrátime plnú sumu.

Šurina Michal - lektor

Autor online kurzov

Naše počítačové online kurzy vytvoril: Michal Šurina

Školenia a kurzy pre firmy a organizácie organizuje už 12 rokov. Za tento čas vyškolil tisíce zamestnancov zo stoviek firiem.

Všetky tieto skúsenosti, know-how a dlhoročné príklady z praxe pretavil do týchto našich online kurzov.

Čo si o Michalových online kurzoch myslia naši klienti, si môžete prečítať tu.

Základné informácie

Základné informácie

💶 Cena kurzu: od 39,00 € za 1 kurz

🎥 Počet videí: 679 ks

Dĺžka kurzu: 35,5 hodín

📌 Licencia: doživotná pre 1 osobu (1x zaplatíte a prístup máte 24/7)

Bonusy: materiály, príklady, testy, pravidelne nové videá

🚩 Certifikát: po skončení kurzu získate osvedčenie o absolvovaní

Objednávka

Objednajte si náš kurz

Ako to funguje

Ako to funguje a čo budem potrebovať

Čo budete potrebovať:

  1. Základné znalosti práce s PC.
  2. Zariadenie s internetom a prehliadačom (Mozilla, Chrome, Explorer…), kde si budete videá pozerať: počítač, mobil, tablet, notebook, televízor…
  3. Chuť učiť sa nové veci.

Ako to funguje:

  1. Ako prvé nám, prosím, vyplňte objednávku v tejto časti.
  2. Do pár sekúnd / minút Vám príde e-mail o Vašej objednávke. V e-maily nájdete pokyny na registráciu do nášho systému online videí na stránke: www.onlinevidea.eu. Ak by Vám email neprišiel, dajte nám, prosím, vedieť.
  3. Prosím, zaregistrujte sa na online videách. Urýchlite tak aktiváciu kurzu.
  4. My Vám objednávku potvrdíme a pošleme zálohovú / ostrú faktúru. Ak ste medzičasom vykonali aj registráciu v našom systéme, kurzy Vám aktivujeme okamžiteNečakáme na platbu. V tomto sme úplne iní, ako naša konkurencia. Môžete sa tak začať vzdelávať okamžite a faktúru nám uhradíte dodatočne.
Pomôžeme Vám

Potrebujete poradiť alebo ste firma?

Neviete si dať rady, či je tento kurz vhodný pre Vás alebo Vašich zamestnancov a kolegov? Máte nejaké dodatočné otázky? Potrebujete viac licencií pre viac osôb?

Žiaden problém! Pokojne nám zavolajte na 0903 673 463 alebo napíšte na lektor@itlektor.eu.

Radi Vám odpovieme na všetky otázky, prípadne spracujeme cenovú ponuku s množstevnou zľavou.

Objednávka

Objednajte si náš kurz

Video

Ukážka z kurzu

Video a kamera

Aká je kvalita videí

Čo sa týka obsahovej kvality našich videí, tak tie informácie nájdete v časti referencie. Ak ide o technickú kvalitu videí, tak väčšina videí je nahraná v kvalite Full HD (1080p). Ide o širokouhlý pomer 16:9, kde máme rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov. Čiže takto dostávame až 2 milióny obrazových bodov. Inak povedané, naše videá si pustíte vo vysokej kvalite na stolných PC, notebookoch, televízoroch, projektoroch, ale pokojne aj mobiloch a tabletoch.

Nové videá, ktoré nahrávame, máme už v kvalite 4k, ktorá naše videá posúva do inej “dimenzie”. 🙂 Dostávame tak až 4x viac obrazových bodov. Sme niekde na úrovni 8,3 milióna. Takže, ak máte 4k televízor alebo monitor, tak pozeranie našich online videí pre Vás bude zážitok. Nie iba edukačný, ale aj vizuálny. 🙂

Objednávka

Objednajte si náš kurz