Šurina Michal - logo

Popis kurzu

Na online kurzoch Microsoft Office: Excel + Word + PowerPoint + VBA + Access + Power BI sa oboznámite s kompletnou prácou v Exceli, Worde, PowerPointe, Accesse, Power BI a programovaní vo VBA = tvorba makier. Nájdete v ňom viac ako 551 videí, ktoré spolu trvajú viac ako 1 762 minút (29,3+ hodín). Tento kurz je rozdelený do praktických celkov. Na ich konci si nadobudnuté vedomosti môžete otestovať aj na priložených vzorových súboroch, tabuľkách a testoch. Tieto testy sú následne aj vypracované a spracované do videa.

Informácie o kurze

Cena kurzu
od 35,00 €
1 osoba

Počet videí
551+ ks

Dĺžka
1 762 minút

Licencia
Doživotná
pre 1 osobu

Bonusy
Materiály | Príklady | Test | Pravidelne nové videá

Certifikát

Loading...
Cena celkom k úhrade : 0 EUR
* Povinné polia

Ako vyzerá náš systém na online kurz

Video ukážka z kurzu

Čo potrebujem?
– Základné znalosti práce s počítačom
– Pripojenie k internetu a ľubovoľný internetový prehliadač (Mozilla/Firefox, Chrome, Safari, Explorer…)
– Chuť učiť sa nové veci

Ako to funguje?
– Stačí vyplniť objednávku. Do pár minút/hodín vám ju potvrdíme a pošleme zálohovú faktúru. Po uhradení faktúry sa registrujete do nášho systému, všetky potrebné informácie získate emailom. Po aktivácií kurzu Vám sprístupníme všetky videá, ktoré ste si zakúpili a môžete ich začať využívať a učiť sa nové veci.

Je licencia obmedzená na 1 zariadenie?
– Nie, nie je. 🙂 Licencia je určená pre 1 osobu. Do systému sa môžete prihlásiť všade tam, kde máte internet. Pokojne aj z viacerých zariadení PC, notebook, mobil, tablet, z domu, z práce, zo zahraničia…

Poskytujete na kurzy zľavy?
– Áno, v prípade, že si objednáte viaceré kurzy alebo licencie pre viacerých ľudí / zamestnancov náš systém vám automaticky vypočíta zľavnenú cenu.